Vtipy - Od soudu a z vězení - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Od soudu a z vězení

Je to stejné E-mail
Ráth se baví s Obamou: "Kolik myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?" Obama odpoví:" Asi tak 10 miliónů." Ráth na to: "Všude je to stejné.."
Vtip poslal(a) Anonymous   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Farář a právník v nebi E-mail
Farář a právník se dostanou do nebe. U nebeské brány je vítá svatý Petr. Když vidí právníka, hned se k němu hrne a zahrnuje ho líbivými slovy. Faráře se to dotkne a vyčítavě se ptá svatého Petra: "Copak svatý muži, farář, to pro Tebe nic neznamená?" "Upokoj se, synu. V nebi jsou davy farářů, ale tento právník je tu první.
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Trest za krádež E-mail
U soudu: Soudce praví Olemu, který ukradl v obchodě tričko: "Buď ti dám 20 dnů nepodmíněně nebo sto marek." "Ctihodnosti, já bych si vzal těch sto marek."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Z právního prostředí E-mail
Co je největší životní zkouškou? Poslouchat šišlajícího advokáta jak zpovídá koktajícího svědka před nedoslýchavým soudcem..
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
U soudu E-mail
Soudce se ptá obžalovaného: "Viděl jste někdy tento budík?" A odsouzený: "Ne nikdy jsem ho neviděl." Soudce ho nechá odvést. Druhý den si soudce přivolá obžalovaného a zeptá se ho: "Viděl jste někdy tento budík?" Obžalovaný: "Ano, včera jste mi ho ukazoval."
Vtip poslal(a) Smíšek 007   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Santa Klause dopadli E-mail
Ve vězení sedí spolu lupič a Santa. "Za co sedíš?" ptá se lupič. Létaní bez dokladů, přistání bez povolení, mnohonásobný a neoprávněný vstup do bytu.
Vtip poslal(a) náčelník   
Hodnocení čtenářů: / 254
SlabéVynikající 
Ztraceno v překladu E-mail
Rumuna podezřelého z vyloupení banky vyslýchají na policejní stanici v přítomnosti tlumočníka. Policajt: "Kam jste schoval peníze?" Tlumočník: "Kam jste schoval peníze?" Zloděj: "Neřeknu." Tlumočník: "Neřekne." Policajt: "Když neřekneš, zavřeme tě." Tlumočník: "Když neřekneš, zavřou tě." Zloděj: "Neřeknu." Tlumočník: "Neřekne." Policajt: "Když neřekneš, zastřelím tě." Tlumočník: "Když neřekneš, zastřelí tě." Zloděj: "Schoval jsem je v kuchyni pod podlahou." Tlumočník: "Neřekne."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 85
SlabéVynikající 
Čas ve vězení E-mail
Kriminálníka uvedli do cely k vězni, který tam pobýval už léta. Starý vězeň se ptá: "Jak dlouho tu máš sedět?" "Deset let a ty?" "Já ještě dvacet. Tak můžeš spát vedle dveří, protože jdeš ven dřív."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 42
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 1 - 8 z 157
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist