Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Bramborové vítězství E-mail
Tři světoví experti na zemědělství si sdělují zkušenosti. Američan praví: "U nás zasadíme brambory a za tři měsíce je sklidíme." "To nic není, u nás to dokážeme už za dva měsíce," povídá francouz. "My zasadíme brambory a sklízíme je za čtrnáct dní," kontruje Bělorus. "To není možné," žasnou ostatní. "Ale je, vy asi nevíte, co je to hlad."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Trpaslík E-mail
Je slovenský trpaslík a říká: "Já jsem malý trpaslíček, mám v ruce kyblíček,do mě naučí krást?" "Jdi do Polska," řeknou mu. V Polsku říká trpaslík: "Já jsem malý trpaslíček, mám v ruce kyblíček, kdo mě naučí krást?" "Jdi to Česka," řeknou mu. V Česku: "Já jsem malý trpaslíček, sakra, kde mám kyblíček?"
Vtip poslal(a) Maki   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Konec světa E-mail
Prezident Bush, prezident Putin a Bill Gates jsou zavoláni k Bohu. "Jste tři nejmocnější muži na světě," říká Bůh, "proto jsem si vás vybral, abych vám sdělil, že za týden bude konec světa.Bush svolal tiskovou konferenci: "Mám dvě noviny. Jednu dobrou a jednu špatnou. Ta dobrá je, že Bůh existuje a ta špatná, že bude konec světa." Prezident Putin svolá tiskovku: "Mám pro vás špatnou zprávu a jednu ještě horší. Ta špatná je, že Bůh existuje a ta horší, že svět zanikne." Bill Gates zavolal ředitele Microsoftu a řekl: "Mám jednu dobrou a jednu fantastickou zprávu. Ta dobrá je, že mě bůh považuje za jednu ze tří nejdůležitějších lidí světa a ta fantastická, že nemusíme opravovat chyby v nové verzi windows."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Porovnání helikoptér E-mail
Procházejí se dva vojenští piloti po hangáru a zkoumají helikoptéry. "Vidíš tamtu?," povídá jeden. "Tak to je americká helikoptéra. Poznám to podle toho, že má v kokpitu velké množství elektroniky." Ukáže na další a povídá: "A tahle, to je ruská helikoptéra, poznám to podle označení na raketách." Druhý pilot povídá: "Jo a  ta v rohu je naše, irská. Ta jediná má vestavné katapultovací sedadlo."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
Vítěz v pití E-mail
Tři muži Francouz Ital a Číňan se vsadili, kdo vypije víc bez toho, aniž by musel na záchod. Ital pije, pije, ale po chvíli musí na záchod a stejně tak Francouz. Zato Číňan pije, pije a nikam neodchází. Ostatní dva se ho ptají: "Jak to děláš?" "Číňánek nebýt blbá, mít plenka."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Vánoční odměny E-mail
Baví se tři o tom co udělají s vánočními odměnami. První říká: "Pracuji v německé bance. Za odměny si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou." Druhý: Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa." Třetí povídá: "Já pracuji na městském úřadu. Za vánoční odměny si koupím svetr." "A co zbytek?"  "Zbytek mi na něj přidají rodiče.."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Třikrát řešení E-mail
Tři ženy se potkají po dlouhé cestě napříč Kubou. Každá z nich byla nakažena pořádným průjmem a tak si sdělují zkušenosti: "Já mám za manžela doktora," povídá první, "předepsal mi nějaké léky a už jsem vpořádku. Jen vzpomínka je mi stále nepříjemná." "Já jsem si vzala lékárníka," říká druhá, "dostala jsem nějaké léky a už jsem zdravá." Třetí: "Můj manžel je psycholog, tak jsem u něj byla v poradně. Průjem mám pořád, ale je mi to jedno."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Tři a slon E-mail
Co napadne Američana, Francouze a Fina, když jsou na safari v Africe a objeví se před nimi slon? Američan: "Kolik dolarů bych mohl dostat za kly?" Francouz: "Jak se takoví sloni milují?" Fin: "Co si takový slon o mě myslí?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 1 - 8 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist