Vtipy - Politika dnes a včera - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Politika dnes a včera

Pepíček a vláda E-mail
Pepíček jde do obchodu, protože si chce koupit čokoládu,ale Pepíčkovi chybí peníze. Pepíček jde z obchodu a říká: "Máme blbou vládu, zdražila nám čokoládu!" Vláda povídá: "Ty jsi, blbé děcko zdražily jsme všecko."
Vtip poslal(a) mija00   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Špatný výběr E-mail
Muž jezdí po městech po celém Dánsku a vždycky se mu podaří dostat zdarma pivo. Má na to jednoduchý trik. Zjistí si, koho z politiků v tom městě nemají rádi. Na toho pak nadává a obvykle se najde někdo, kdo za něj zaplatí útratu. Jednoho dne vyrazil do malé vesnice na Jutlandském poloostrově. Jde do místní hospody a nejprve nadává na pravičáky. "Ten Sovndahl vypadá jako kravský zadek." A je ihned vyhozen z hospody. Další den to zkouší na levičáky: "Fogh vypadá jako kravský zadek." A opět je vyhozen. Další den je však zvědavý, jak je to v tom kraji s politikou a ptá se tiše hostinského: "Co je to za hospodu, kde nemůže člověk nadávat na pravičáky ani levičáky?" "To můžeš a jsi velice vítán," odpoví hospodský, "ale nemáme rádi, když někdo mluví špatně o našich kravách."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Milí politici E-mail
Kde jsou politici nejlepší? Na volebních plakátech. Tam jsou milí, tiší, snesitelní a v neposlední řadě, je lze lehce odstranit.
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
O Antonínu Novotném E-mail
O Antonínu Novotném se vyprávěla i tato historka: Jednou uviděl pan prezident u vchodu do své kanceláře sedět na bobku muže v montérkách: "Copak tady děláte?," zeptal se. "Opravuji zámek, pane prezidente." Pak pan prezident celý den úřadoval. Když šel prezident domů opět se zeptal: "Copak tady děláte?" "Vždyť jsem vám to řekl ráno, pane prezidente, opravuji zámek." "Ale?" divil se prezident. "Takovou dobu? Vždyť já bych to měl hotové za dvacet minut." Muž v montérkách na něj pohlédl s úsměvem: "Vy ano, pane prezidente, vy jste přece zámečník, já jsem advokát."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Tatínkova domluva E-mail
Ve škole vypráví dětem paní učitelka o Evropě a Evropské unii. Mluví také o Schengenské dohodě a ptá se dětí: "co vy děti uděláte, až i pro Bulharsko budou zrušeny hranice?" Děti nevědí co říct, jen Karlíček zvedá ruku: "Hned si seberu hadry a mizím z tohohle státu." "Ale Karle, kde je vlastenectví a láska k rodné zemi? Promluv si o tom s rodiči a zítra si o tom popovídáme." "Karle a co Ti řekl tatínek?" "Abych si, až to nastane, vylezl na strom." "Proč?" "Aby mě dav nepošlapal."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Máš štěstí E-mail
Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: "Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Rakousko." "Máš štěstí." "Ó děkuji Ti Pane, že jsi mi dal Čechy." "Máš štěstí." Hitler se podiví, ale pokračuje: "Ó děkuji Ti, že jsi mi dal Francii." "Máš štěstí," zní znovu odpověď Ježíše. Hitlerovi to již nedá a tak se zeptá: "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?" "Protože kdybych neměl přibité nohy, tak Tě kopnu do držky."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 102
SlabéVynikající 
Revoluce se odkládá E-mail
Soudruh Lenin říká ostatním soudruhům: "Soudruzi, revoluci musíme odložit, soudruh Džerdžinský jel na ryby." Jeden soudruh se Lenina zeptá: "A bez něho by to nešlo?" Lenin: "Bez něho ano, ale bez Aurory ne."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Politický autobus E-mail
Co to je, když se srazí autobus plný politiků? No, přece nesmysl. Politici totiž nejezdí autobusem!
Vtip poslal(a) Anonymous   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 1 - 8 z 346
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist