SMÍŠEK - Vtipy, obrázky, online hry, citáty, pohlednice, videa

Vtipy hry obrázky

advert_sky.png, 0 kB
Nabídka
Úvod
Vtipy
Texty
Obrázky
Medvědoviny
Videa
Hry online
Přihlášení
Uživatelské jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Got error 122 from storage engine SQL=SELECT cc.id, cc.id as catid, cc.title, cc.name, cc.image, cc.description, cc.count, cc.parent, COUNT(a.id) AS numlinks, 0 AS numchild FROM mos_flashgames_categories AS cc\nLEFT JOIN mos_flashgames AS a ON cc.id = a.catid\nWHERE (a.published=1 OR a.published is null)\nAND (cc.published=1 OR cc.published is null)\nAND cc.access <= \'0\'\nAND cc.parent=20\nGROUP BY cc.id\nORDER BY title asc

Hry online - Plošinovky

Popis hry Shlédnutí
Climber
Zkus se dostat přes všechny levely. Použij klávesy s šipkami :-)
18008
JetPac
Jetman ztroskotal na vzdálené planetě obývané různými potvůrkami. Tvým úkolem je najít tři časti kosmické lodě a dopravit je na základnu. Pak musíš získat dost paliva k odletu. Hra se skládá z více levelů.
15633
Mary-Jean
V blízké budoucnosti se geneticky upravená kuřata, určená ke skoncování s hladem ve světě, stanou ďábelskými monstry. Jako Mary-Jean Belleová, ozbrojená pouze kartonovou krabicí, máš zachránit rukojmí držená satanskými kuřaty a odnést je do bezpečí.
20237
Nechci být rozebrán
Roboti jako jsi Ty si nesmí dělat šprýmy z úředníků. Ty jsi moc zlobil a byl jsi odeslán zpět do továrny na rozebrání. Pokud nenajdeš cestu ven, Tvůj osud je zpečetěn!
17079
Sonica
Skvělá plošinovka. K pohybu použij levou a pravou kurzorovou klávesu, skákej pomocí mezerníku.
15431
 
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist