Vtipy - Lord a Jean - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Lord a Jean

Nezpot se E-mail
"Jamesi, dnes mám chu pracovat. Vajíko si proto oloupu sám."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 25
SlabVynikajc 
ist pravda E-mail
Lord Black ije velmi zhýralým ivotem. Po letech se chce usadit a má v úmyslu pojmout za cho jistou mladou roštnku. Aby však nekupoval zajíce v pytli, nechá si ji anonymn provit u jedné detektivní kanceláe. Dostane se mu odpovdi: "Sledovaná dívka pochází ze slušné rodiny, její povst je výborná. Poslední dobou však za ní dochází jistý lord Black, jeho povst je naopak nevalná."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 13
SlabVynikajc 
Chytr pes E-mail
Bohatý lord jel do Afriky a vzal si s sebou svého vrného psa. Pes zaal honit motýly a ztratil se. A jak se tak potloukal po buší, vidí, jak se k nmu ítí leopard. Pes se lekl, ale všiml si kosti roztroušených kolem, usadil se a jednu z kosti zaal poklidné výkat. A ve chvíli, kdy se leopard chystá ke skoku, pes ekne: "To vám eknu, to byl ale dobrý leopard, mam, mam! Jestlipak je jich tady ješt víc!" Leopard to zaslechne a v poslední chvíli se zarazí. Odplíí se do koví a tam si ekne: "Fuj, ale to bylo o fous!" Opice, která to všechno sledovala e strom, usoudila, e tohle by se mohlo hezky zpenit. Leopardovi a za mírnou odmnu vykecala, co vidla. Leopard se rozzuil, e si z nho pes dlal srandu a sdlil smrácky: "Víš co, opice, vlez mi na záda a poj se podívat, co udlám tomu psovi!" Pes uvidí leoparda, jak k nmu utíká s opicí na zádech a íká si: "Co udlám te, proboha!" Místo útku si sedne zády k leopardovi a pedstírá, e ho ješt nevidí a práv v okamiku, kdy se k nmu leopard piblíí na doslech, hlasit zavrí: "Hernajs, kde je ta zatracená vopice, co jsem ji ped chvílí poslal pro dalšího leoparda?"
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 48
SlabVynikajc 
Na jelena E-mail
Jeane, kdy jsme byli naposledy lovit jeleny?" "Vera, sire." "Tak pro máme opt k obdu koninu?" "Omlouvám se, ale kucha pipraví jen to, co vaše výsost uloví."
Vtip poslal(a) anglik   
Hodnocen ten: / 20
SlabVynikajc 
Dvanct msk E-mail
Jean, jdi mi na zahradu natrhat jahody. Ale pane, vdy je zima! Nevadí, meš si pjit mj koich.
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 19
SlabVynikajc 
Baskervilsk rodina E-mail
"Berimore, co je to venku za strašné vytí?" "To bude pes Baskervilský,sire." "Berimore a co je to za strašný kik v bainách?" "To bude nejspíš Baskervilská koka." "Berimore a co je to za hrozné ticho pi kterém tuhne krev v ilách?" "To bude nejspíš Baskervilská ryba, sire."
Vtip poslal(a) anglik   
Hodnocen ten: / 17
SlabVynikajc 
Lordv odkaz E-mail
Zeme starý a bohatý McCormick a všechno své jmní odkáe tem mum – Anglianovi, Irovi a Skotovi. Jako podmínku si však vymíní, e mu kadý vloí do hrobu 5 liber. Nad hrobem: První pijde Anglian a hodí tam 5 liber v bankovkách. Po nm se objeví Ir a vysype do hrobu 5 liber v drobných. Nakonec dorazí Skot, vleze dol, sebere prachy a nechá tam smnku na 15 liber.
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 10
SlabVynikajc 
Lka a k za jedno E-mail
"Vaše lordstvo, neml byste pouze jezdit na koni, ale také nkdy chodit pšky." "To je zajímavé, pane doktore, váš názor se shoduje s jednáním mého kon."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 15
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 9 - 16 z 195
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist