Vtipy - Lord a Jean - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Lord a Jean

Zvláštní žádost E-mail
Lord Lewis žádá lékaře, aby mu uřezal mužství. Lékař odmítá, ale na velké naléhání se nechá přesvědčit. Potom se ptá na důvod lordova rozhodnutí. "Milý doktore, budu si brát za ženu Židovku a oni to mají ve zvyku." "Neměl jsem snad vaše mužství obřezat?" "Yes, doktore, to je ten výraz!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
Ztráta nábytku E-mail
"Jean, jak to, že se mi poslední dobou ztrácí nábytek?" "Promiňte, pane, ale vaše finanční situace není zrovna růžová a něco jíst musíte." "Ach tak, mají pravdu jean. V tom případě vám musím říct, že ten botník, co jste připravil dnes k obědu, byl výtečný."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Nejistota E-mail
Komorník lordovi bonzuje manželku, že si za jeho nepřítomnosti pozvala do rodinného sídla pohledného mladého muže, povečeřeli spolu, popili, dobře se bavili, nakonec odešli do ložnice, a poslední, co komorník viděl, bylo, jak v ložnici zhaslo světlo. Lord na to reaguje slovy: "Proklatě, stále ta trapná nejistota!"
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Vysvětlení kupci E-mail
Američan kupuje od starého lorda letní sídlo: "Víte," svěřuje se mu, "slyšel jsem, že tu prý straší." "Tomu nevěřím, jezdím do tohoto sídla už 300 let a nikdy jsem tu žádné strašidlo neviděl."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Nový komorník E-mail
Mezi lordy: "Slyšel jsem, že máš nového komorníka Johne. Jsi s ním spokojen?" "To nemohu říci. Dosud jsem jej neviděl ve střízlivém stavu." "On je pořád opilý?" "On ne, já. Škyt!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
Piano E-mail
"Žán, podej mi to piáno. Mám na něm doutník."
Vtip poslal(a) lucifuk   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
Tři potřeby Angličana E-mail
Ztroskotá loď a jako jediný se zachrání Angličan. Když ho po deseti letech najdou, zjistí, že na původně pustém ostrově postavil tři baráky. Ptají se ho, co je to za domy. "Ten první, to je dům, ve kterém bydlím." "A ten druhý?" "To je klub do kterého chodím." No a ten třetí?" "To je klub do kterého nechodím."
Vtip poslal(a) Zdenka   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Jamesova příhoda E-mail
Lord v županu s doutníkem, před ním sluha a ukazuje na chlápka s přihlouplým výrazem a kufříkem Windows: "Vyhodil jsem ho dveřmi, pane, ale vrátil se oknem."
Vtip poslal(a) Rosta   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 49 - 56 z 195
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist