Vtipy - Od soudu a z vězení - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Od soudu a z vězení

Schopný a neschopný? E-mail
Neschopný právník může zdržet případ několik let. Schopný právník může zdržet případ i déle!
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Právníci soudce a stará paní E-mail
V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí: "Paní Čermáková, znáte mne?" "Ale ano, samozřejmě. Znám vás od plenek. A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním. Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než mizerný maloměstský právník." Právník vytřeštil oči. Když se vzpamatoval z prvního šoku, rychle se ptá: "Paní Čermáková, znáte právníka žalovaného?" "Ano, znám pana Vorlíčka ještě z doby, kdy neuměl chodit. Občas jsem ho jeho rodičům hlídala. I v něm jsem se zklamala. Je to lenoch, udavač a piják. Nedokáže s nikým slušně vycházet a jeho právnické znalosti jsou tak mizerné, že bez uplácení ještě nikdy nic nedokázal." V tu chvíli soudce zabušil kladívkem a vyžádal si ticho v soudní síni. Zavolal si oba právníky k sobě a povídá jim tiše: "Pánové, jestli se jeden z vás zeptá té paní, jestli mě zná, dám vás okamžitě zavřít pro pohrdání soudem!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Rozdělení statku E-mail
Známý právník rozhodl jednou spor dvou bratří o dědictví velkého Nizozemského statku takto: "Ať jeden z bratrů statek rozdělí, a ten druhý ať si vybere první!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Žena a muž u soudu E-mail
"Vdaná?", zeptal se soudce. Svědkyně vzdychla. "Svobodná," nadiktoval soudce zapisovatelce. "Ženatý?" ptá se soudce druhého svědka. Svědek si povzdychnul. "Ženatý," diktuje soudce.
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 5
SlabéVynikající 
Pravidelný zloděj E-mail
"Pane byl jste už někdy předtím trestán?" "Depak, vždycky až potom."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Neber úplatky nebo E-mail
Soudce se ptá úplatkáře: "A to vám nebylo hanba vzít si takové peníze?" "Bylo, ctihodnosti, ale když oni mi víc nedali."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
Krásnej svetr E-mail
Podivuje se kamarád příteli: "Ty máš ale krásnej svetr. Co stál?" "Tři tisíce." "Tolik?" "Jo, ale se soudníma výlohama."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Návštěva ve vězení E-mail
Vězeňský dozorce se ptá trestance: "Jak je možné, že vás nechodí nikdo navštěvovat? To nemáte žádné příbuzné?" "Mám, ale všichni jsou tady."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 37
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 25 - 32 z 157
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist