Vtipy - Počítače, mobily, internet - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Počítače, mobily, internet

PCčkáři a žárovka E-mail
Kolik PCčkářů je potřeba k výměně žárovky? 100. Deset vymění žárovku a devadesát se bude podílet na výrobě příruček "Začínáme s výměnou žárovky", "Výměna žárovky pro pokročilé", "Technické parametry žárovek", "Registrační formulář", "Lokalizace pro střední a vychodní Evropu"..
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Instalace software E-mail
Volá nový majitel počítače na hot-line, že mu nejde do mechaniky vložit třetí instalační disketa. Technik po delším přemýšlení: "A vytáhl jste pane vůbec z mechaniky druhou instalační disketu?" "No, nevytáhl. Ale vidíte, teď si uvědomuji, že už i ta druhá tam šla strčit nějak ztuha..."
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Dva disky E-mail
Pustím si Nortona a koukám - vpravo disk C:, vlevo disk C:. Říkám si: "K čemu jsou mi dva disky C?" Tak jsem jeden zformátoval.
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Programátor na nákupu E-mail
Žena posílá manžela programátora na nákup: "Kup dvě nožičky klobásy a když budou mít vajíčka, kup jich deset." Muž jde na nákup: "Máte vajíčka?" "Ano." "Tak mi dejte deset nožiček klobásy."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Nechápeme to E-mail
Kdysi se firma IBM rozhodla nechat na zkoušku vyrábět některé díly v Japonsku. V zadání byla mj. klauzule, že se tolerují tři chybné součástky z 10 000. S první dodávkou přišel následující průvodní dopis: My Japonci těžko chápeme vaše americké obchodní praktiky. Přesto jsme podle smlouvy zvlášt vyrobili ke každým 10 tisícum součástek tři vadné a přidali jsme je do dodávky. Doufáme, že s nimi budete spokojeni.
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Závislost E-mail
Víte jek poznáte že jste závislí na PC hrách? Když nabouráte a hledáte tlačítko new game.
Vtip poslal(a) Smíšek 007   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
IT a obchodník E-mail
Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu. Zavolá na něj: "Haló, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podívá na chlápka v balónu a odpoví: "V balónu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vím, ale tak mne napadá: vy musíte být z IT!". "Jak jste na to přišel?" zvědavě se ptá turista. "To je jednoduché," říká chlápek. "Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno." "Jak vás tak poslouchám, vy musíte být z obchodního!" říká turista. "A jak jste na to přišel vy?" ptá se obchodník. "To je také úplně jednoduché," říká turista, "vy jste v prdeli a můžu za to já."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Programátor na poušti E-mail
Víte co vidí počítačový programátor na poušti? Datamorganu!
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 151
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist