Vtipy - Auta, vlaky, lodě ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Auta, vlaky, lodě ...

Revizor a černý pasažér E-mail
Revizor oslovil mladíka: "vaši jízdenku!" "Nemám." "Pětset korun pokuty." "Nemám." "Občanský průkaz." "Tak se mnou příští stanici vystoupíte." Na příští stanici vystoupili, revizor byl silný kuřák, vytáhl cigaretu a chtěl si zapálit. Vtom pronesl mladík: "Ani si nezapalujte, budeme utíkat."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
S akváriem E-mail
Tlustý pán nastupuje do autobusu. Za chvíli začne křičet: "Uvolněte místo pánovi s akváriem!" Jedno dítě vstane a uvolní mu místo: "A strejdo, kde máte to akvárium?" Pán si pohladil břicho: "30sardinek a deset piv."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Jako vždycky E-mail
Finský pilot kontaktuje kontrolní věž na letišti ve Stockholmu. Řídící věž žádá o udání polohy. Pilot nereaguje. Řídící pracovník zařve: "Udejte prosím, svoji polohu!" Pilot pochopí a artikuluje: "Sakra, jako vždycky, sedím na předním sedadle."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Na autobusovém nádraží E-mail
Dva dávní kamarádi se potkají na autobusovém nádraží. První se ptá: "Tak co, jsi ženatý?" "Ne." "A na co čekáš?" "Na autobus."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Poznávací znamení E-mail
Jak se pozná blondýna s kulichem na letišti? Hází letadlům chleba.
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
Budu řídit E-mail
Letuška chodí v letadle a ptá se cestujících, jestli nechtějí něco k pití, jídlu. Přijde i k jednomu Arabovi a zeptá se jej: "Dáte si něco k jídlu nebo nějaký drink?" Arab jen chladně odpoví: "Ne děkuji, já budu za chvíli řídit."
Vtip poslal(a) David M.   
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Chytrý pes E-mail
Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost. "Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci." Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!" Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno. Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie."
"Skvělá práce!" odpoví cestující. Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy. "Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo." "Ten pes se mi líbí!" Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá. "Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně. Psovod zašeptá: "Našel bombu."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 31
SlabéVynikající 
Vlakem v Arizoně E-mail
Novinář, matematik a Fyzik jedou spolu vlakem Arizonou. Novinář: "Jak tak koukám v Arizoně jsou jen černé krávy." "To není přesné," říká fyzik: "Měl jste říci, pane kolego, že všechny krávy, které jsme viděli jsou černé." "Ani to není přesné," polemizuje matematik:"Správně musíte říct:Všechny krávy které jsme viděli, jsou alespoň z jedné strany černé."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 608
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist