Vtipy - Auta, vlaky, lodě ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Auta, vlaky, lodě ...

Jauvajs! E-mail
Vypráví námořník turistům: "To když jsem se plavil po jižních mořích. Jednou jsme takhle zakotvili u nějakého ostrova a hurá na pevninu. Na pláži vidím nějakého ptáka, jak tam snáší krychlový vejce a mluví u toho." "A co říkal ten pták?" "No asi jauvajs!"
Vtip poslal(a) exotika   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Kontrola jízdenek E-mail
Pepa a Franta jedou vlakem do Prahy, průvodčí jim kontroluje jízdenky. Když je odchází, ozve se: "Nepoznal to!" Průvodčí si jízdenky vyžádá zpět, situace se opakuje. "Zase to nepoznal!" Potřetí důkladná kontrola jízdenek "Ani teď to nepoznal!" Průvodčí se tedy zeptá, co nepoznal. "My jsme si je s Pepou prohodili!"
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 54
SlabéVynikající 
Zkratka ČD E-mail
Co znamená zkratka ČD na našich vlacích? Čekám Dlouho!
Vtip poslal(a) majuska   
Hodnocení čtenářů: / 55
SlabéVynikající 
Těžká práce E-mail
Cestovatel na jednom z tichomořských ostrovů se ptá domorodce: "Nebojíte se lézt na ty vysoké palmy a sbírat kokosové ořechy?" "Sbírá je za nás vítr." "A co když vítr nefouká?" "To je potom špatná úroda."
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Chytrá váha E-mail
Na nádraží je taková váha s magickým okem. Když na ní stoupneš, řekne ti, kam jedeš, za jak dlouho ti jede vlak, a co jsi za člověka. Přijde tam Rus, hodí minci a oko zaharaší: "Jste Rus, jedete do Prahy a vlak vám jede za dvacet minut. Zopakuje to: "Jste Rus, jedete do Prahy a vlak vám jede za devatenáct minut." Rus si myslí »Kdyby se ta váha dala nějak oblafnout!« Vidí Indiána a ptá se ho jestli mu půjčí ten klóbrc s pérama a celý kostým. Půjčí mu ho. Rus přijde celý natěšený před váhu. Vhodí mince, oko zabliká, zaharaší a ozve se: "Jste Rus, jedete do Prahy, a zatim co tady blbnete s těma pérama tak vám ujel vlak!"
Vtip poslal(a) luis   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Dva piloti E-mail
Na velkém mezinárodním letišti je k odletu připraveno letadlo, jen piloti nikde. Letuška se zapojí do pátrání a u baru v letištní hale si všimne dvou pánů v modrých uniformách. S pomocí ostatních dovede oba pány do pilotní kabiny, ruce na kniply, nohy na pedály a zavelí: "Jedem!" Letadlo nastartuje a po čtyřech hodinách se blíží k letišti na přistání. Letuška jde do pilotní kabiny a slyší: "To je zajímavý, od kdy jsou ve vlacích letušky?" Druhý prohlásí: "Přes dvacet let dělám strojvůdce a tak divnou lokomotivu jsem ještě neřídil."
Vtip poslal(a) letuška   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Nespokojenec E-mail
Průvodčí žádá cestující, aby popošli kupředu. Jeden cestující však odporuje: "Já jsem si koupil lístek, abyste mě vezli, a ne abych chodil pěšky!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Zmatený svědek E-mail
Vědce porazilo auto a řidič ujel. Policista, který vědce vyslýchá, se ptá: "Pane, zapamatoval jste si alespoň jeho espézetku?” "Ne přesně. Ale pamatuju si, že kdyby se vynásobila první půlka tou druhou, výsledek by byl stejný jako to čtyřčíslí, akorát v obráceném pořadí.”
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 57 - 64 z 608
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist