Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Deset zaměstnanců E-mail
Na pracovní schůzce se sejdou dva ředitelé konkurenčních továren Japonec a Bulhar. Japonec povídá: "U mě pracuje celkem devět pracovníků." V továrně u Bulhara pracuje pětset zaměstnanců, ale aby to nevypadalo blbě povídá: "V naší továrně pracuje deset lidí." Další den Japonec nevyspalý s kruhy pod očima přiznává: "Kolego, celou noc jsem přemýšlel, ale pořád na to nemohu přijít. K čemu potřebujete toho desátého?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Překvapivý výrobek E-mail
Povídá si Čech, američan a Číňan. Američan říká: "V naší zemi se vyrábí dalekohled, kterým je vidět až do vesmíru." "A jak tomu říkáte?" "Kosmohled," odpoví američan. Číňan říká: "V naší zemi se vyrábí čočka, kterou je vidět na dno oceánu." "A jak tomu přístroji říkáte?" "Oceánohled," odpoví Číňan. a Čech říká: "To v naší zemi se vyrábí skleněná věc, kterou jde vidět skrz zeď." Všichni se diví a ptají se: "A jak tomu říkáte?" "Okno," zní odpověď.
Vtip poslal(a) kika   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Co je nejrychlejší E-mail
Dohadují se tři filozofové o tom, co je na světě nejrychlejší. První říká: "Nejrychlejší je světlo." "Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přece nejrychlejší," povídá druhý filozof. "Tedy, nerad bych vypadal jako negativista, pánové," vstoupí do debaty třetí filozof  "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je průjem. No považte - tuhle jsem v noci dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se posral!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 54
SlabéVynikající 
Potkají se tři E-mail
Povídá si Čech, američan a Číňan. Američan říká: "V naší zemi se vyrábí dalekohled, kterým je vidět až do vesmíru." "A jak tomu říkáte?" "Kosmohled," odpoví američan. Číňan říká: "V naší zemi se vyrábí čočka, kterou je vidět na dno oceánu." " A jak tomu přístroji říkáte?" "Oceánohled," odpoví Číňan. a Čech říká: "To v naší zemi  se vyrábí skleněná věc, kterou jde vidět skrz zeď. " Všichni se diví a zeptají se: " A jak tomu říkáte?" "Okno," zní odpověď.
Vtip poslal(a) Adéla   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
V nebi E-mail
Baví se v nebi američan, Němec a Rus jak zemřeli. Američan: "Já jsem měl narozeniny a naši mi koupili Jaguára. Jedu si takhle 240 a napral jsem to do stromu." Němec: "Mě naši koupili Mazdu, taky jsem jezdil jak blázen a napral jsem to do skály." Rus: "Naši koupili bráchovi kolo a já zemřel hlady."
Vtip poslal(a) Anonymous   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Kolik je? E-mail
Velká matematika:Ptají se matematika, fyzika a právníka, kolik je dva plus dva. Matematik odpovídá, že je to přesně čtyři. Fyzik se zeptá na přesnost, s jakou to má spočítat a odpoví 4,00000. A právník? Ten se rovnou zeptá: "Kolik potřebujete aby to vyšlo?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
V porodnici E-mail
V předsálí porodnice se jednou setkali Maďar, černoch a Slovák. Po hodné chvíli vyšla sestřička s náručím tří miminek a povídá: "Páni otcové, já se moc omlouvám, ale nějak se mi ty miminka pomíchali a teď nevím, které je čí.  Slovák jako první popadne černouška a vybíhá pryč. Černoch: "Počkejte, pane, to je moje miminko." Slovák ve dveřích: "Promiňte, ale nemůžu riskovat Maďara."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Konzerva E-mail
Zavřou matematika, fyzika a chemika s jednou konzervou. Po třech týdnech se na ně jdou podívat. Fyzik: "Spočítal jsem si, pod jakým úhlem musim házet konzervu do rohu cely a když napraskla, dorval jsem ji zuby nehty. Ale žiju!!" Chemik: "Ze slin, vlasů, špíny na zemi a pavučin jsem si namíchal roztok, který tu konzervu narušil a pak zuby nehty..." Matematik mrtvý, celé stěny popsané a vpravo dole v rohu "=> konzerva je otevřena."
Vtip poslal(a) -   
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist