Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Čtyři lékaři E-mail
Vážný případ: Mladému lékaři telefonují tři přátelé, kteří jej očekávají večer na bridge. Jak to má ale mladé ženě říct? "Ano," řekne, "musím ještě jednou odejít." Jeho obličej se zachmuří. "Velmi vážný případ. Tři lékaři už jsou u toho, ale beze mne nemohou nic dělat."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Vědci s konzervou E-mail
Zavřou matematika, fyzika a chemika s jednou konzervou. Po třech týdnech se na ně jdou podívat. Fyzik: "Spočítal jsem si, pod jakym úhlem musim házet konzervu do rohu cely a když napraskla, dorval jsem ji zuby nehty. Ale žiju!" Chemik: "Ze slin, vlasů, špíny na zemi a pavučin jsem si namíchal roztok, který tu konzervu narušil a pak zuby nehty." Matematik mrtvý, celé stěny popsané a vpravo dole v rohu "=> konzerva je otevřena."
Vtip poslal(a) BRAMBŮREK   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Přátelé se předhánějí E-mail
Tři přátelé během divadelní přestávky pozorují dvojici krásné slečny a nějakého pána. První z mužů kývne směrem k dámě a povídá: "Vidíte tu stříbrnou brož, tu má ode mne." Druhý se přidá: "Nejsou ty bělostné perly nádherné, ty jsem jí dal já." A třetí muž utrousí: Všimněte si také těch tmavých kruhů pod očima. Ty má ode mne."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 10
SlabéVynikající 
Golf ve třech E-mail
Mojžíš, Ježíš a Bůh spolu hrají v nebi golf. Mojžíš zahajuje hru. Usadí míček míří k jamce za jezírkem a odpálí. Míček letí a padá do jezírka. Mojžíš však zvedá hůl, vody se rozestupují a  míček se po vodním dně dokutálí na břeh 2 metry od jamky. Ježíš nechce zůstat pozadu. Připraví míček a střílí stejným směrem. Ale i jeho míček se pomalu snáší na hladinu jezírka. Ježíš zvedá svou hůl a míček se po dopadu na vodní hladinu, navzdory přírodním zákonům, po hladíně dokutálí ke břehu. Zastaví se metr od jamky. Na řadě je Bůh. Ledabyle ťukne do míčku a ten se odrazí doprostřed jezírka. Tam se zázračně odrazí a letí k nebi. Letadlo nad golfovým hřištěm ho odpinkne na dálnici. Míček se zařadí do levého pruhu a předjede tirák s návěsem. Odbočí zpět k hřišti, proletí branou, po cestičce se dokutálí k jamce a spadne přímo do ní. Mojžíš se nakloní k Ježíšovi a zašeptá: "Já opravdu nerad hraju golf s tvým taťkou!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Tři obchodníci E-mail
Obchody váznou a tak obchodníci Lenský, Pařízek a Kánský, co mají obchody vedle sebe se rozhodnou jednat. První den vyvěsí ceduli nad vchod pan Lenský a stojí tam: "Prodáváme s 30%slevou." Druhý den visí podobná cedule nad obchodem pana Kánského tentokrát: "Prodáváme s 50% slevou." A tu pan Pořízek, co má krámek uprostřed, vyvěsí nad své dveře ceduli s ještě většími písmeny: "Hlavní vchod zde!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Nedostatek padáků E-mail
Leti takhle American, Rus, Čech a biskup letadlem, když tu najednou selže technika. Přistoupí k nim pilot: "Chlapi, je mi to líto, ale máme jen 4 padáky, tak se rozpočítejte kdo půjde" a vyskočí ven. Američan: "Jsem nositelem nejmodernější technologie, musím se zachránit." A skočí. Rus na to: "Já jsem z nejchytřejšího národa na světě, musím se zachránit." Tak tam zůstane Čech a duchovní. Čech: "Můj život nestojí za nic, vemte si ten padák." Duchovní: "To nebude třeba. Padáky tu jsou ještě dva. Ten z nejchytřejšího národa si vzal můj batoh."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 36
SlabéVynikající 
Tři stateční E-mail
Tři muži se potkali před jeskyní : Angličan Němec a čech. Vsadili se o to kdo vydrží v jeskyni nejdéle. První jde Angličan a najednou slyší: "Až Tě chytím, tak Tě snim." Na nic nečekal a vyběhl ven. Další šel do jeskyně Němec a slyší: "Až tě chytím, tak Tě sním." A také vyšel z jeskyně. Čech šel do jeskyně s baterkou. I on uslyšel: "Až Tě chytím, tak Tě sním." Posvítil tedy tím směrem a vidí trpaslíka, jak se dloube v nose.
Vtip poslal(a) will   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Hledá se byt E-mail
Potkají se dva dobře oblečení pánové, známí, a sdělují si novinky: "Jak to, že Vy, majitel pěti domů, sháníte byt?" "To máte tak, v mých domech je hrozně vysoké nájemné."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 73 - 80 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist