Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Setkání s lidožrouty E-mail
Pluje Rus Čech a američan a ztroskotají na ostrově. Potkají lidožrouty: "Máte to blbý." "A proč?", zeptá se Rus. Protože vás svlíkneme z kůže a z ní si uděláme kanoe. Dnes jsme v dobré náladě. Můžete si vybrat, jak zemřete. Rus se opije a umře, američan se zdřoguje a umře a Čech požádá o vidličku a začne do sebe se slovy: "Já vám dám kanoe," bodat.
Vtip poslal(a) jana   
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Porovnání manželek E-mail
Baví se tři muži o manželkách. Francouz povídá: "Když moje manželka sedne na koně, má nohy až na zem. Ne, že by kůň byl tak malý, ale manželka má krásné dlouhé nohy." Ital kontruje: "Když chytnu manželku prsty v pase, tak ji obejmu. Ne, že bych měl tak dlouhé prsty, ale manželka má tak štíhlý pas." Cikán povídá: "Když plesknu manželku po zadku a potom přijdu domů z práce, tak se jí ještě chvěje. Ne, že by měla tak velký zadek, ale proto, že mám tak krátkou pravoní dobu."
Vtip poslal(a) Furry   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Sladký domove E-mail
Letí Čech, Afričan a grónský mužík letadlem. V tom grónský mužík povídá: "Teď letíme nad mojí zem.í" "Jak to poznáš?", zeptají se ho Čech a Afričan. Grónský mužík odpoví: "Vyndám ruku z okna a je mi zima."  Letí dál a najednou Afričan říká: "Teď letíme nad mojí zemí." a ostatní: "Jak to poznáš?!?" a Afričan na to: "Vyndám ruku z okýnka a je mi teplo." Letí zase dál a Čech říká: "Teď letíme nad mojí zemí." a ostatní zase: "Jak to poznáš?!?" Čech na to: "Jednoduše. Vyndám ruku z okýnka a ukradnou mi hodinky!!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Duch z lampy E-mail
Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketingu a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, a objeví se duch lampy. Duch říká: "Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání." Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: "Já první! Já první!" A vysloví přání: "Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!" "Frnk!" a je pryč. "Teď já!" bere si slovo vedoucí marketingu. "Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!" "Frnk!" a je pryč. "A vy?" osloví duch šéfa. Šéf: "Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!" A poučení z téhle historky? "Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Komutativní množina E-mail
Stojí biolog, fyzik a matematik před barákem, když do něj vejdou dva lidi. Po nějaké době vyjdou tři. Biolog komentuje: "To je jasný, rozmnožili se." Fyzik odporuje: "Kdepak, to je chyba v měření!" A matematik povídá: "Ne ne vážení kolegové, teď tam vejde ještě jeden a nebude tam nikdo!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Rus Ukrajinec a Čech E-mail
Rus,Ukrajinec a Čech se vsadí, kdo nejdéle vydrží v úlu. Rusvydržel minutu. Ukrejinec vydržel dvě minuty. A Čech vydržel den, 2 dny, 3 dny, týden, měsíc, rok. Čech vylezl po roce. Ptají se ho: "Jak to, že jsi tam vydržel tak dlouho?" "Zabil jsem jednu včelu a ty ostatní jí šly na pohřeb.
Vtip poslal(a) dudutka   
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Tři o milenkách E-mail
Tři známí právník, umělec a programáto se baví na téma, milenky. Umělec: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní. Stejně tak i riziko." Právník: "Podle mého z toho koukají jen problémy jako rozvod, alimenty a možná i vyhazov z práce." Programátor se usměje: "Je to ta nejlepší věc na světě, zvlášť, když o tom manželka ví.  To si potom myslí, že jsem s milenkou, milenka, že jsem s manželkou a já můžu v klidu celou noc dělat."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Tři tváře armády E-mail
Generál pozemních vojsk, generál námořnictva a generál výsadkářů se dohadují o to, kdo má nejlepší vojáky. Nakonec se dohodnou, že spor vyřeší zkouškou. Generál výsadkářů si zavolá paragána a přikáže mu, aby bez padáku skočil z pátého patra do sněhu. Voják to udělá. "To je odvaha," pochvaluje si generál. Generál námořní pěchoty také zavolá jednoho pěšáka a přikáže mu, aby se potopil a přinesl mu ze zamrzlé vody hodinky. Voják poslechne a ani nehne brvou i když je deset pod nulou. "Tomu říkám kuráž," pochvaluje si generál. Nakonec generál pěšáků zavolá jednoho z pozemních vojáků. "Vylezte na kostelní věž a skočte dolů." "Zbláznil jste se? Skočte si sám." "Vidíte to je voják. Má nejen kuráž a odvahu, ale i rozum."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 65 - 72 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist