Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Černější černoška E-mail
Tři maníci se hádaj u piva, kdo kdy viděl černější černošku. První: "Já viděl černošku co nebyla ve tmě vůbec vidět!" Druhý: "Já znám černošku, který při kojení teče místo mlíka kakao!" Třetí si odkašle a povídá: "To já vám znám lidi černošku, která když si uleví, tak lítají saze!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Na sílu E-mail
Čech Rus a Němec se vsadí kdo zbije nejvíce lidí, přijde Rus má ruce od krve a říká: "Vidíte tu chatu?" "Ano," říkají. "Tu jsem vybil." Přijde Němec z rukama i nohama od krve: "Vidí te tu hospodu?" "Ano," říkají. "Tu jsem vybil." Čech se vrátí celý od krve: "Vidíte toho fízla?" "Ano," říkají. "Hm... já ho neviděl."


Vtip poslal(a) dan   
Hodnocení čtenářů: / 28
SlabéVynikající 
Sjezd feministek E-mail
V Kodani se koná světový sjezd feministek. Obrovský kongresový sál nacpaný k prasknutí, jednotlivé účastnice vystupují se svými příspěvky. K mikrofonu si stoupne Dánka a povídá: "Takhle přijdu domu a povídám neperu." "Jóó," ohromný řev se rozezní po celém sále. "První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, tředí den - manžel začal prát." A opět ohlušující řev. Potom vystoupí Norka a povídá: "To nic není, to já takhle přijdu domu a povídám neperu a nevařím." "Jóóó, parááááááda," zase ohromný řev a tleskání po celém sále. "První den nic nevidím, druhý den nic nevidím, třetí den manžel začal prát a vařit." Opět ohromný aplaus a pískot. Do třetice se postaví k pultu Češka a povídá: "To já přišla domu a říkám neperu, nevařim a neuklízim." "Jóóóó," ohromný řev, pískot, konfety lítají.  Češka: "První den nic nevidím, druhý den nic nevidím třetí den začínám vidět na levé oko."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Tři kovbojové E-mail
Jsou tři kovbojové. Jeden vytasí pistoli a odstřelí s ní koně: "I´m Hennry." Druhý vytasí pistole a odstřelí dvě mouchy: "I¨m Jerry.".Třetí vytasí pistole a odstřelí s nimi oba kovboje: "I´m sorry!"
Vtip poslal(a) nikolka.M   
Hodnocení čtenářů: / 47
SlabéVynikající 
Angličan, Němec a Čech E-mail
Indiáni zajmou 3 muže: Angličana, Němce a Čecha. A indiáni říkají: "Teď vás zabijeme, vaše maso sníme a z vaších kůží si uděláme kánoe. Vyberte si, jakou smrtí chcete zemřít." Angličan: "Ve jménu královny!" Probodne se. Němec: "Hail Hitler." Zastřelí se. Čech vezme vidličku a píchá do sebe. Indián říká: "Co to děláš?" Čech: "A máš po kánoi!"
Vtip poslal(a) Martinka   
Hodnocení čtenářů: / 29
SlabéVynikající 
Kongres stavbařů E-mail
Francouz se chlubí: "U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky." Ital na to: "Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily." Čech se nedá: "U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
Kdo trefí dál E-mail
Vsadí se Čech, Rus a Němec, kdo nejdál vystřelí špunt. Jde Rus a vystřeli tři metry. Němec a vystřelí čtyři metry. Čech a vystřelí do takový dálky že to hledali čtyři hodiny a špunt nenašli. Odešli domů pustili si televizi dali si pivo, chipsy a nohy na stůl. Poslouchají zprávy a tam slyší: "Špunt trefil araba."
Vtip poslal(a) nicole   
Hodnocení čtenářů: / 54
SlabéVynikající 
Cikáni E-mail
Rozpoutá Českej, Ruskej a Americkej prezident válku. Americkej prezident říká: "My máme bomby a ty spadnou z nebe takovou rychlostí, že si jich ani nevšimnete." Ruskej prezident: "My máme torpéda a ty vás rozcupujou na nano kousíčk." Českej prezident: "My máme Rómy a ti vám to všecko rozkradou."
Vtip poslal(a) paajisek   
Hodnocení čtenářů: / 46
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 57 - 64 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist