Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Duchovní E-mail
Diskutují katolický farář, evangelický pastor a rabín o tom, kdy začíná život. Farář: "Pánové, život začíná již při spojení spermie s vajíčkem!" Pastor na to: "Kdepak, život začíná teprve porodem, příchodem dítěte na svět!" Vkládá se do debaty rabín: "Vidím pánové, že vám musím osvětlit pohled na začátek života, ten totiž ve skutečnosti začíná teprve, až jsou děcka pryč z baráku..."
Vtip poslal(a) XXXL   
Hodnocení čtenářů: / 34
SlabéVynikající 
Třikrát o jazyku E-mail
"Němčina je hrozně těžký jazyk - píšeme schone a čteme šén" říká Němec. Angličan mu oponuje: "Nejtěžší je angličtina - píšeme Jean a čteme Žán!" Pepa Kalianků říká: "Nejhorší je čeština - píšeme Praha 10 a čteme to Vršovice!"
Vtip poslal(a) Zasměj se   
Hodnocení čtenářů: / 49
SlabéVynikající 
Tunel E-mail
Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Vtip poslal(a) krakonos   
Hodnocení čtenářů: / 71
SlabéVynikající 
15 bazénů E-mail
Byli tři holky: Češka, Němka a Ruska. Vsadilise která uplave 15 bazénů prsa. První připlave Ruska a řekne: "Už jsem myslela že budu poslední." Pak doplave Němka a řekne: "To je dobrý, ta Češka se ještě za mnou plácá." Nakonec doplave Češka a řekne: "Nechci si stěžovat, ale ony si pomáhaly rukama."
Vtip poslal(a) Adélka   
Hodnocení čtenářů: / 55
SlabéVynikající 
Sázka na zimu E-mail
Vsadí se Čech, Rus a Švéd kdo vydrží nejdýl v mrazáku. První de Švéd a říká: "U nás je zima i mínus 30 stupňů." Teplotu nastavil na nulu. Vydržel tam hodinu a říká: "Ono se to nezdá, ale tam je po chvíli fakt strašná zima." Dále jde Rus: "U nás na Sibiři je i mínus 50 stupňů." Mrazák nastavil na mínus 5. Byl tam dvě hodiny a říká: "Ono se to fakt nezdá, ale tam je po chvíli opravdu zima." Dále jde čech. "U nás je mínus 20 stupňů." Tak si nastavil mrazák na mínus 10. \Byl tam hodinu, dvě, čtyři, osm a šesnáct. Rus se Švédem už se začali bát, jestli neumrzl a tak mrazák otevřeli. A tam čech se slivovicou v ruce říká: "Zavři! Táhne!"
Vtip poslal(a) machy666   
Hodnocení čtenářů: / 51
SlabéVynikající 
Franta s Frantou a Pepa E-mail
Jde Pepa vysmátý, nastrojený a potká ho Franta s Frantou. Frantové: "Nazdar Pepo, z kama jdeš?" Pepa: "Jdu ze svatby." Frantové: "Kdo měl svatbu?" Pepa: "Moje tchýně?" Frantové: "A kolik je jí let?" Pepa: "75." Frantové: "Pane Bože, tak stará? Kdo si jí vzal?" Pepa: "Pán Bůh!"
Vtip poslal(a) machy666   
Hodnocení čtenářů: / 35
SlabéVynikající 
Golfové klání E-mail
Mojžíš bere hůl na dlouhý odpal, odpálí, míček letí, letí, už, už padá do vody, když tu se voda rozestoupí, míček se odrazí ode dna a dopadne na green, dojde ho a doťukne do jamky. Na řadě je Ježíš. Odpálí, míček padá do vody, ale nepotopí se, Ježíš přejde po hladině až k němu, odpálí a míček padá do jamky. Hraje pán v kostkovaném saku. Odpálí, míček letí, padá do vody. Vtom ho zachytí ryba do tlamy. Než se stačí ponořit, uloví rybu dravý pták a letí i s míčkem pryč. Ozve se výstřel - myslivec střílí po ptákovi. Netrefí, ale pták se lekne, pustí rybu, ryba pustí míček a ten spadne do jamky. Ježíš na to: "Tak, tati, přišli jsme si snad zahrát golf?!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Sázka na špiona E-mail
Američané, Rusové a Francouzi se vsadí, kdo má nejlepšího špiona. První Amerika: Jejich špiona mučej den, dva - všechno řekne. Japonsko: Jejich špion vydrží den, dva, týden - všechno řekne. Poslední Rusko: Jejich špiona mučej den, dva, týden, měsíc - nic neřekl. Tak komise jde za ním do vězení a tam ho vidí: Jak mlátí hlavou o zeď a povídá: "No tak, Borisi, vzpomeň si, nebo tě tu zabijou!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 49 - 56 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist