Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Nepozorný parašutista E-mail
Vyskočí 2 parašutisti z letadla. "Dáš si jablko?", ptá se během pádu jeden toho druhého. "Jo, dám si." Po dalších metrech volného pádu se ptá znovu: "Dáš si ještě jablko?" "Jo, dám si ještě jedno." Když jsou na kritické hranici: "Dáš si ještě další jablko?" "Jo, dám, ale kde ty jablka pořád bereš ?" "Tobě z batohu!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 95
SlabéVynikající 
Pán v krámu E-mail
Vejde pán do krámu a hned řekne: "Dva rohlíky!" Paní prodavačka na to: "A co kouzelné slovíčko?" "Jéžiš jsem snad Harry Potter? Abraka dabra rohlík."
Vtip poslal(a) Paul   
Hodnocení čtenářů: / 92
SlabéVynikající 
Nechoď po vodě E-mail
"I don´t care, what is your name. Don´t walk on the water when I´m fishing."
"Je mi jedno jak se jmenuješ. Nechoď mi po té vodě když chytám ryby!"
Vtip poslal(a) rybář   
Hodnocení čtenářů: / 51
SlabéVynikající 
Nový podnikatel E-mail
"Co děláš, Emile ?" "Ale, otevřel jsem si obchod." "A prosím tě, s čím ?" "No přece šperhákem!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 44
SlabéVynikající 
Duch z lampy E-mail
Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketingu a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, a objeví se duch lampy. Duch říká: "Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání." Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: "Já první! Já první!" A vysloví přání: "Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!" »Frnk!« a je pryč. "Teď já!" bere si slovo vedoucí marketingu. "Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!" »Frnk!« a je pryč. "A vy?" osloví duch šéfa. Šéf: "Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!" A poučení z téhle historky? "Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!"
Vtip poslal(a) gogo   
Hodnocení čtenářů: / 35
SlabéVynikající 
Kdo je lepší E-mail
Čech, Němec, Rus a Slovák. Slovák se vytahuje: My máme tolik masa, že by jsme nakrmili celou zeměkouli. Rus na to: "My máme takovu obrovskou helmu že by ochránila celé slunce. Němec: "To my máme takovou vlajku, že by pokryla celej vesmír." Čech reaguje: "My máme lva kterej maso sežere, do helmy se vysere a vlajkou si utře prdel:o)
Vtip poslal(a) konicek99   
Hodnocení čtenářů: / 91
SlabéVynikající 
Nejrychlejší je průjem E-mail
Dohadují se tři filosofové o tom, co je na světě nejrychlejší. První říká: "Nejrychlejší je přeci světlo.”
"Kdepak, milý pane kolego, myšlenka - ta je přeci nejrychlejší.” povídá druhý filosof. "Tedy nerad bych vypadal jako negativista, pánové,” vstoupí do debaty třetí filosof, "jsem si však jist, že naprosto nejrychlejší je průjem. No považte, tuhle jsem v noci dostal průjem a než jsem stihl rozsvítit nebo něco vymyslet, tak jsem se po..!”
Vtip poslal(a) ťopelina   
Hodnocení čtenářů: / 37
SlabéVynikající 
O trpaslíkovi E-mail
Jednoho dne se trpaslík rozhodl že půjde krást do Německa. Došel tam a říká: "Já jsem malej trpaslíček mám s sebou malej kyblíček a jdu vám něco ukrást!" Potká babičku a ta mu říká: "Běž do Polska tam se krade nejvíc!" Trpaslík přijde do Polska a říká: "Já jsem malej trpaslíček, mám malej kyblíček a jdu vám něco ukrást!" Potká dědečka a ten mu říká: "Běž do Česka tam se krade nejvíc!" Přijde do Česka a tam říká: "Já jsem malej trpaslíček, sakra, kde mám kyblíček!"
Vtip poslal(a) Pool   
Hodnocení čtenářů: / 49
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist