Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Pomoc v pravou chvíli E-mail
Šel jsem takhle jednou v noci přes město, když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem se nedal na útěk, ale nahlédl jsem do uličky. Dva pobertové se prali s nějakou starší paní o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se, že jsem si ničeho nevšiml, nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. Proti třem už ta paní neměla šanci.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 45
SlabéVynikající 
Třetí do party E-mail
Ir prochází parkem. Když vtom vidí dva dělníky, jak pracují. První vykopává díry a druhý je zasypává. "Promiňte pánové, co děláte?" diví se muž. První kopáč povídá: "Obvykle jsme tu tři. Já Marley a Farley. Já vykopu díru, Marley zasadí strom a Farley ho zahází hlínou. A Marley má chřipku."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 29
SlabéVynikající 
Tapetování E-mail
Soused je na návštěvě u druhého. Oba bydlí ve stejných garsonkách a tomu prvnímu se líbí, jak má ten druhý vytapetováno. Tak se ho ptá: "Kolik jsi na to kupoval rolí tapet?" "Osmnáct." Po týdnu se opět zastaví na pokec a říká: "Člověče, jaks to dělal, mě zbylo osm rolí!" "To souhlasí, mě taky."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 39
SlabéVynikající 
Let balónem E-mail
Letí chlápek balónem a všimne si že klesá, neví co dělat. Uvidí turistu, který prochází pod ním. Chlápek: "Prosím vás nevíte kde jsem?" Turista: "V balónu" Chlápek: "Jak vás tak poslouchám, tak vy jste asi inženýr z IT." Turista: "Jak jste na to přišel?" Chlápek: "Vaše odpověď je přesná, ale nepomůže mi." Turista: "Jak vás tak poslouchám, tak vy jste z marketingu!" Chlápek: "Jak jste na to přišel vy?" Turista: "Vy jste v prdeli a můžu za to já!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 28
SlabéVynikající 
Veřejné záchodky E-mail
Na zamčené dveře veřejných záchodků bouchá chlap: "Hned otevřete, mám průjem!" A z druhé strany se ozve: "Jak já vám závidím..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 34
SlabéVynikající 
Jaký je to čas? E-mail
Syn se doma učí gramatiku: "Tati, jaký je to čas: Maminka se potká se sousedkou?" "Ztracený, synku, ztracený!"
Vtip poslal(a) PaníKalianková   
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Kapr na suchu E-mail
Střetli se dva rybáři a jeden říká druhému: "Jednou jsem chytil kapra a rozhodl jsem se, že ho naučím žít na suchu. Nejdřív jsem ho vyndal z vany na půl hodiny, potom na hodinu atd. No a šestej kapr už umí žít na suchu." "A mohl bys mi toho slavného kapra ukázat?" ptá se druhý. "Bohužel ne, před nedávnem mi spadl do vědra a utopil se."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 45
SlabéVynikající 
Kámoš rád pomůže E-mail
Rozhovor dvou puberťáků: "Ahoj Honzo, co tady děláš?" "Odpočívám." "A děláš to dlouho?" "Jo." "Tak já té vystřídám..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 31
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 33 - 40 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist