Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Pustíte mě sednout? E-mail
Novinář se ptá lidí na ulici, jestli se chovají zdvořile k ženám v autobusu: "A co vy, pane? Jezdíte autobusem?" "Ano, skoro každý den." "A když nastoupí starší paní, pustíte ji sednout?" "Ne." "A co když je stará a slabá?" "Ne." "A nepřipadá vám to nezdvořilé?" "Ne." "Proč?" "Protože jsem řidič."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 92
SlabéVynikající 
Relativita E-mail
Vše je pouze relativní. Pesimista vidí v tunelu jenom tmu. Optimista vidí na konci tunelu malinké světýlko. Realista vidí přijíždějící vlak. A strojvůdce, ten vidí na kolejích tři pitomce.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 78
SlabéVynikající 
Vyspělá technologie E-mail
Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla. Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlubšího oceánu." "A jak tomu říkáte?" "Oceánohled". Američan na to řiká: "To nic není, to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzdálenějšího vesmíru. Říkáme tomu kosmohled." A Čech na to: "To my, v Čechách, dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď." Ostatní se diví: "To není možný... A jak tomu říkáte?" "Okno!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 165
SlabéVynikající 
Farář a kostelník E-mail
Farář zpovídá kostelníka. Ten si uleví od svých hříchů a farář povídá: "To je všechno? A kdo mi chodí na mešní víno?" "Pane faráři, tady je špatně slyšet." Pak si vymění místa, protože faráře jinak nemá kdo zpovídat. Taky chvilku mluví a když skončí, kostelník se ptá: "A to je všechno? A kdo mi chodí za ženou?" "Tady je opravdu špatně slyšet."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 33
SlabéVynikající 
Snaživec E-mail
Pozdě večer stojí ředitel bezradně u skartovačky, když tu jde kolem mladý dynamický zaměstnanec. Ředitel povídá: "Prosím vás, mám tu velmi citlivý a důležitý dokument a moje sekretářka už šla domů. Můžete mi pomoci s tímhle přístrojem?" "Samozřejmě, pane řediteli!," odpoví mladík, hbitě zapne skartovačku, popadne papír a vsune ho dovnitř. "Mockrát děkuji, to víte, já a technika ... Ty kopie bych prosil tři ..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 35
SlabéVynikající 
Vděčná věřící E-mail
Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějakou tu korunu." Zaslechne to mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám. Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 68
SlabéVynikající 
Australská farma E-mail
Texaský farmář byl na dovolené v Austrálii. V jedné hospodě se tam zapovídal s místním farmářem. Ten ho pozval na svůj ranč a tam se začal předvádět. Nejprve mu ukázal pšeničné pole. Ten pohrdavě odpověděl: "U nás v Texasu máme pšeničná pole nejmíň dvakrát větší." Australan se tedy chtěl předvést s dobytkem a Texasan zas: "Naše krávy jsou dvakrát větší!" Najednou si Texasan všiml několika klokanů, kteří skákali napříč pastvinou, a hned se ptá, co to je zač. Australanovi se zalesknou oči a povídá: "Vy u vás v Texasu nemáte kobylky?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 33
SlabéVynikající 
Koktavý vyděrač E-mail
Zazvoní koktavý prodejce na dveře. Po chvíli se dveře otevřou. "Ddddobbrý ddden, p p ppprodávávám bbible." "Děkujeme my žádnou nechceme." "Bbbuď ssi jejejednu kkkoupíte nenenebo vvvám ji cccelou pppřečtu.."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 39
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 25 - 32 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist