Vtipy - Potkají se dva, tři ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Potkají se dva, tři ...

Můj Bože E-mail
Potkají se tři kluci a ten jeden říká: "Můj táta je kněz a lidé mu říkají, vaše eminence. " "To nic není,"  říká druhý, "můj táta je papež a má velkou moc nad všemi věřícími. " "To nic není," říká třetí, "můj děda váží 150 kilo a lidé, když ho vidí, říkají »Můj Bože.«"
Vtip poslal(a) anonym   
Hodnocení čtenářů: / 22
SlabéVynikající 
Žížalí hobby E-mail
Potkají se dvě žižaly. První se ptá: "Kde máš taťku?" Druhá odpoví: "Na rybách."
Vtip poslal(a) kiki   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Lidožrouti E-mail
Lidožrouti zajmou Čecha američana a Němce. Náčelník je velkorysý a dá jim ještě jednu šanci na přežití: "Zítra mi ukážete nějaký trik s křišťálovými koulemi. Něco, co jsem ještě neviděl!" A každému dá pro tento účel dvě koule. Na druhý den přijde do kobky k Němci. Vyjde odtud se slovy: "To už jsem viděl balancovat na hlavě s koulema. Snězte ho!" Pak jde do kobky k američanovi a vyjde: "To už jsem viděl. Žonglovat také umí každý. Snězte ho!" Do třetice se jde podívat na Čecha: "No to jsem ještě neviděl, ten blbec jednu kouli ztratil a druhou rozbil."
Vtip poslal(a) natalka   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Kouzelný bazén E-mail
Jde Čech kolem kouzelného bazénu a z bazénu se ozve: "Řekni nějakou věc a bazén jí bude plný až po okraj." Čech: "Pivo," a bazén je plný až po okraj. Pak jde kolem stejného bazénu Slovák. Řekne: "Halušky." Bazén jevtu ránu plný halužek. Nakonec jde kolem téhož bazénu pohádkový dědeček. Řekne: "Dobrá, dobrá čeho chcete aby byl plný? Hned to zařídím."
Vtip poslal(a) bart   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Smích a pláč E-mail
Je Američan,Čech a Němec. Čech vypustí stříbrnou cihličku, Němec zlatou a Američan bombu. Pak přistanou a jdou, potkají chlapečka, který pláče. Ptají se ho: "Proč brečíš chlapečku?" Chlapeček odpoví: "Spadla mi na bábovičku stříbrná cihlička." Pak jdou dál a potkají dalšího chlapečka, který pláče. "Proč brečíš chlapečku?" "Spadla mi na hlavu zlatá cihlička." Pak jdou dál a potkají chlapečka, který se směje. Ptají se ho: "Proč se směješ chlapečku?" "No, já jsem se uprd a za mnou bouchla škola."
Vtip poslal(a) filip   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Tři v komíně E-mail
Domluvili se Čech, Rus a američan.Kdo vydrží nejdéle v komíně a kdo bude chtít ven tak zapíská. Šel tam Rus a za dvě hodiny zapískal. Šel tam američan vzdržel tam jeden den a pak zapískal. Nakonec tam šel Čech a vydržel tam několik dní, měsíců, roků pak ho vytáhli a ptali se: "Hele chlape, jakto že jsi tam vydržel tak dlouho?" "Hoši, já neumím pískat."
Vtip poslal(a) mammarket   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Pyramidová sázka E-mail
Čech, Němec a Francouz se vsadili o to, kdo se dostane na ponec pyramidy. Tak šel Němec, dojde do poloviny a slyší: "Já jsem Rudé oko!",utíká a už se tam nevrátí. Jde Francous, ten se dostane dál, ale pochodí stejně. Jde Čech, na konci pyramidy slyší: "Já jsem Rudé oko!" A Čech na to: "Tak sklapni,nebo ho brzo budeš mít fialový!"
Vtip poslal(a) Miška   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
V letadle E-mail
V letadle sedí američan Polák a Čech. Američan najednou vystrčí ruku z letadla a povídá: "Á už jsem doma." Čech a Polák se ho zeptají: "Jaks to poznal?" "Sáhl jsem na mrakodrap." Potom vystrčí ruku z letadla Polák a povídá: "Á už jsem doma." "Jaks to poznal?" "Polák odpoví: "Umrzla mi ruka." Potom vystrčí ruku z letadla Čech a řekne: "Á už jsem doma. Ostatní se ho zeptají: "Jaks to poznal?" Čech na to: "Ukradli mi hodinky!"
Vtip poslal(a) maxi men   
Hodnocení čtenářů: / 292
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 17 - 24 z 325
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist