Vtipy - Politika dnes a včera - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Politika dnes a včera

Holá pravda E-mail
Baví se takhle americký a český ministr financí. Američan: "U nás je průměrný plat 3000 dolarů. 2000 dolarů jde na daně a jiné vádaje a co uděláš se zbylým 1000 dolarů, to stát nezajímá." Čech: "To u nás je to skoro stejné. Průměrný plat je 10000 Kč.13000 Kč jde na daně a jiné výdaje. A kde vezmeš ty zbylé 3000 Kč, to stát taky nezajímá."
Vtip poslal(a) Annette14   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
Stupňování dříve E-mail
Víte, jaké bylo stupňování za komunistů? Dobrý, lepší, socialistický.
Vtip poslal(a) kastrool   
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Malá domů E-mail
Český ministr dopravy se zastavil na návštěvě u svého německého kolegy. Vidí, že v garáži má ferari a lamborginhi, má velkou vilu, všude luxus. Čech se diví jak může takto žít, odkud má tolik peněz. Německý ministr říká: "No to máš tak, vidíš tam tu dálnici?" "Vidím." "Tak měla být široká 20 metrů, ale jsem to stáhl na 19. A z toho si takto žiji." Po půl roce přijede německý ministr do Čech a vidí zámek místo vily, kolem rozlehlý park, helikoptéru. Udiveně se ho ptá, jak vydělal tolik peněz. "No, to máš tak, vidíš tu dálnici?" "Nevidím." "No vidíš!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 67
SlabéVynikající 
Političtí vězni E-mail
Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci. Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce." "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión." "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky !" 
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 40
SlabéVynikající 
Kdo je to? E-mail
Jestli to mluví jako Marx a jedná jako Stalin, je to s největší pravděpodobností Obama.
Vtip poslal(a) politikaření   
Hodnocení čtenářů: / 38
SlabéVynikající 
Milované krávy E-mail
Muž jezdí po městech po celém Dánsku a vždycky se mu podaří dostat zdarma pivo. Má na to jednoduchý trik. Zjistí si, koho z politiků v tom městě nemají rádi. Na toho pak nadává a obvykle se najde někdo, kdo za něj zaplatí útratu. Jednoho dne vyrazil do malé vesnice na Jutlandském poloostrově. Jde do místní hospody a nejprve nadává na pravičáky. "Ten Sovndahl vypadá jako kravský zadek." A je ihned vyhozen z hospody. Další den to zkouší na levičáky: "Fogh vypadá jako kravský zadek." A opět je vyhozen. Další den je však zvědavý, jak je to v tom kraji s politikou a ptá se tiše hostinského: "Co je to za hospodu, kde nemůže člověk nadávat na pravičáky ani levičáky?" "To můžeš a jsi velice vítán," odpoví hospodský, "ale nemáme rádi, když někdo mluví špatně o našich kravách."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Úspěšní atetátníci E-mail
Dva američtí agenti spáchali atentát na Borise Jelcina. Jsou to Johny Walker a Jim Beam.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 22
SlabéVynikající 
Majetkové přiznání E-mail
"Pane ministře, odkud berete tolik peněz?" "Ze stolu doma v kuchyni." "A kdo je tam dává?" "Moje žena." "A vaše žena je má odkud?" "Ode mne." "A vy je berete kde?" "Už jsem Vám říkal, že z kuchyňského stolu."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 346
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist