Vtipy - Manželé a příbuzní - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Manželé a příbuzní

Nejlepší dárek E-mail
Tři dospělí bratři se potkají po letech a vyprávějí si, jakým dárkem podarovali maminku. První: "Já jsem mamince koupil pěkný dům." Druhý: "Já koupil mamince bavoráka." Třetí: "To já vás troufnu. Víte, jak si maminka ráda čítávala z bible. Tak teď, když špatně vidí, dal jsem jí papouška, který jako jediný na světě zná všechny verše bible nazpaměť." Maminka poslala děkovné listy: "Víš, Jene, ten dům je veliký a přestože žiji jen v jednom pokoji, musím jej uklízet celý." "Děkuji Karle, za pěkný vůz jen mě mrzí, že teď už tolik necestuji." "Vřelé díky Petře, Ty víš, co jsem potřebovala. To kuře chutnalo báječně."
Vtip poslal(a) drahámaminka   
Hodnocení čtenářů: / 40
SlabéVynikající 
Tchyně se nudí E-mail
Tchyně se rozhodne vyzkoušet své dva zetě. Přijde k tomu bohatšímu a na zahradě schválně spadne do bazénu. Zeť přiběhne a zachrání ji. Ráno se zeť probudí a před vraty stojí nová Octavia s nápisem: "Díky, tchyně." Tchyně přijede k druhému zeti, ten bazén nemá, ale bydlí vedle řeky, tak tam schválně spadne. Zeť se na ni dívá, jak odplouvá po proudu a nechá ji utopit. Pak se dozví, že to měla být jen zkouška a celou noc přemýšlí o tom, jaký je vůl, že mohl mít Octavii. Ráno vstane a před vraty stojí nový Mercedes s nápisem: "Díky, tchán."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Chyť mě, když to dokážeš E-mail
Baví se dvě sousedky: "A jak často váš manžel lže?" "No, není to často. Jen když pohybuje rty."
Vtip poslal(a) Lhářxlhář   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Je nezvěstný E-mail
"Ahoj, Jožko mohu mluvit s tatínkem?"  "Tatínek je velmi zaneprázdněn." "Ale to je velmi důležité." "Táta opravdu nemá čas." "A maminka je doma?" "Ano, a jsou tady i policisté a hasiči." "A co tady všichni dělají?" "Oni mě hledají."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Civilizaci nezastavíš E-mail
Ptá se synáček tatínka: "Tati, co je to civilizace?” "No, jak bych ti to vysvětlil. To máš tak, když chceš vědět, jaké je počasí, sedneš si k televizi a počkáš si na zprávy místo toho, aby ses podíval oknem ven."
Vtip poslal(a) moudrasova   
Hodnocení čtenářů: / 32
SlabéVynikající 
Manžel má řešení E-mail
"Představ si, co se mi stalo," svěřuje se Martina přítelkyni. "Prosila jsem muže aby mi koupil kolo, protože jsem četla, že šlapání na čerstvém vzduchu je zdravé." "A koupil Ti ho?" "Vynesl na balkon šicí stroj."
Vtip poslal(a) jiný bicykl   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Děda na houbách E-mail
Jde dědeček lesem a sbírá houby. Najde zvláštní houbu. Chvíli na ni kouká, potom kousek ochutná a říká: "No fuj, ještě že jsem do toho nešlápl !"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Zvláštní znamení E-mail
Ptá se policajt potenciální vdovy v márnici: "Vím, že je to pro Vás těžké. Byla byste tak laskava a mohla byste identifikovat tělo Vašeho manžela ? Měl nějaké zvláštní znamení ?" "Ano, koktal."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 38
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 65 - 72 z 835
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist