Vtipy - Manželé a příbuzní - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Manželé a příbuzní

Sbírka pro domov důchodců E-mail
Dvojice obcházejí domy a byty v okolí Jedna z nich zazvoní u dveří rodinného domku. Otevře muž středního věku a ptá se, co si přejí. Jeden z dvojice oznámí, že vybírají pro domov důchodců a zeptá se: "Můžete nám přispět?" "Ale samozřejmě," pokývá muž hlavou, otočí se dovnitř a zakřičí: "Marie, nevíš, kde je tvoje matka?"
Vtip poslal(a) Příspěvek   
Hodnocení čtenářů: / 288
SlabéVynikající 
Žádost o ruku E-mail
Mladý muž jde na námluvy a otevře mu budoucí tchyně. Vrazí jí kytku se slovy: "Dobrý den, jdu požádat o ruku vaší dcery.” "Starší nebo mladší?” "To jsem nevěděl, že má každou ruku jinak starou!”
Vtip poslal(a) trakčník   
Hodnocení čtenářů: / 106
SlabéVynikající 
Radostná novina E-mail
Čtrnáctiletá Zuzanka: "Doktor mi řekl, že čekám dítě." Matka: "Cóó? A kdo je otcem?" "Tak to mi doktor neřekl."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 89
SlabéVynikající 
Kouzelný výtah E-mail
Rodinka z venkova je poprvé v nákupním centru. Zatímco si maminka prohlíží šaty, stojí tatínek se synem vyjeveně před dělenými kovovými dveřmi, které se jako zázrakem otevřou a za nimi se objeví malá prázdná místnost. Syn se ptá: "Tati, co to je?" A otec odpoví: "Můj synu, něco takového jsem v životě neviděl!" Přibelhá se malá stará dáma s pomačkaným obličejem a hrbem, který by pasoval k čarodějnici, a nastoupí do výtahu. Dveře se zavřou a otec se synem pozorují žárovičky vedle dveří, jak se postupně rozsvěcují: 12-13-14-15. 15-14-13-12. Vtom se dveře znovu otevřou a z výtahu vystoupí fantasticky vypadající blondýna. Otec se otočí na syna a povídá: "Přiveď rychle matku!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 65
SlabéVynikající 
Manželství po letech E-mail
"Miláčku, já »nemám« trenýrky," povídá on. Manželka na to: "Tak si běž lehnout. Já ti do rána nějaký přemáchnu."
Vtip poslal(a) ženuška   
Hodnocení čtenářů: / 40
SlabéVynikající 
Hluchá babka E-mail
Přijde děda k doktorovi na pravidelnou prohlídku, všechno v pořádku, doktor se ho ještě ptá, jestli mu něco neschází, děda ne, ale že jeho žena je hrozně hluchá. Tak doktor povídá, že než si ji zavolá na vyšetření, ať děda udělá takovej test, jak moc je hluchá. Děda se ptá jak a doktor na to, ať si stoupne 10 metrů od ní a na něco zeptá a když neodpoví, tak ať jde na 8 metrů, 6 metrů atd. až úplně k ní. Děda přijde domů a vidí, že babka vaří večeři. Stoupne si teda do rohu druhé místnosti zeptá se: "Co bude dneska k večeři?", Žádná odpověď. Tak popojde blíž a opět: "Co bude dneska k večeři?", Nic. Už je v kuchyni, zase se zeptá: "Co bude dneska k večeři?", žádná odpověď. Přijde tak na dva metry, opakuje se stejná otázka, bez reakce. Tak přijde úplně k ní a do ucha jí zařve "Co bude dneska k večeři?" A babka na to: "Dědku, neřvi na mě, říkám ti už popátý že kuře!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 73
SlabéVynikající 
Zdánlivá nevěra E-mail
Manželka chtěla překvapit manžela a koupila skříň. Novou skříň řemeslníci připevnili ke stěně. Když odešli, přejela venku tramvaj a skříň spadla na zem. Manželka požádala souseda, aby skříň přimontoval on. Za chvíli projela tramvaj a skříň opět spadla. Soused navrhl: "Vlezu do skříně a až pojede tramvaj, budu sledovat, který šroub se uvolní a hned budeme vědět, proč skříň padá." Vlezl do skříně a čekal. Paní šla do kuchyně uvařit kávu. Na to přišel manžel domů z práce a co nevidí... V předsíni cizí boty, v kuchyni dvě kávy, v ložnici nová skříň a v ní soused. Chvíli se na sebe koukají a pak soused říká: "Radši mi hned dvě-tři vraž, protože když ti řeknu, že tu čekám, až pojede tramvaj, určitě mi neuvěříš!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Kožich pro tchýni E-mail
Baví se dva lovci: "Tak co, kolik jsi toho dnes ulovil?" "Deset ježků." "Na co ti budou?" "Žena mě požádala, jestli bych nemohl ulovit něco na kožich pro tchyni."
Vtip poslal(a) kožíšek   
Hodnocení čtenářů: / 41
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 49 - 56 z 835
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist