Vtipy - Manželé a příbuzní - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Manželé a příbuzní

Děti nosí čáp E-mail
Babička vykládá vnoučatům o tom, jak děti nosí čáp. Když skončí, pětiletí kluci se na sebe podívají a pak ten jeden řekne: "Tak co, řekneme jí pravdu nebo jí necháme v bludu?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Bazény E-mail
Jeden bohatý američan má vilu s třemi bazény. Přijede jeho otec a ptá se: "Synu, proč máš tři bazény?" Syn mu odpoví: "No, ten první je plný studené vody-to když mi je horko a ten druhý je plný horké vody-to zase když mi je zima." Otec se ho zeptá: "A proč je ten třetí prázdný?" "To, když se mi nechce plavat vůbec."
Vtip poslal(a) Eliz Hay-Kol   
Hodnocení čtenářů: / 49
SlabéVynikající 
Hladový Pepík E-mail
Mami, já mám hlad jako vlk." "Počkej, Pepíku, hned uvařím krupicovou kaši." "Nechci." "Proč, vždyť jsi říkal, že máš hlad jako vlk." "No právě, už jsi někdy viděla jíst vlka krupicovou kaši?"
Vtip poslal(a) Anonymous   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Haló, mami! E-mail
Volá Khon z New Yorku matce do Evropy: "Haló, mami, jak se Ti vede?" "No, ujde to, docela dobře." "Ah? Promiňte, paní, musel jsem si poplést číslo."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
Proměna ve psa E-mail
Přijde paní s pejskem k psychiatrovi: "Nevím už, pane doktore, co se děje. Manžel se z ničeho nic změnil na psa a náš pes se ještě k tomu zaběhl."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Novomanželé E-mail
Rozhovor: "Miláčku, jak Ti chutnal dnešní oběd?" "Musíš si za každou cenu hledat důvod k hádce?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 8
SlabéVynikající 
Přísný tatínek E-mail
Přijde muž z práce, jde do ledničky a zařve. Druhý den přijde muž z práce, a zase zařve. Třerí den přijde zase z práce a zařve: "Marie už jsem ti snad stokrát říkal, že máš zhasínat v té ledničce!"
Vtip poslal(a) stepule   
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
V poradně E-mail
Manželé navštíví poradnu. Manželka si stěžuje na nedostatek lásky, porozumění, pochopení, sexu. Mele a mele, nedá se zastavit. Psycholog se najednou zvedne, popadne paní do náruče a vášnivě ji políbí. Pak se otočí na manžela a povídá: "Tak tohle vaše paní potřebuje nejméně třikrát týdně." Manžel se zamyslí: "No dobře, pane doktore, můžu ji sem vozit v pondělí a ve středu, to není problém, ale v pátek fakt nemůžu, to chodím hrát karty."
Vtip poslal(a) kiki   
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 25 - 32 z 835
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist