Vtipy - Ze života zvířat - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Ze života zvířat

Vášnivý lovec E-mail
Přítel se ptá přítele: "Kam letos pojedeš na dovolenou?" "Do Afriky, lovit lvy." "Nejezdi tam, je to nebezpečný. Stačí chvilka nepozornosti a přijdeš o ruku." "Žádný strach. Dám si pozor." Po roce se opět potkají a ten cestovatel má místo ruky hák. Kamarád se ptá: "Lev, že?" "Jo, lev." "A co budeš dělat letos?" "Pojedu do Ameriky lovit krokodýly." "Nejezdi, je to nebezpečný. Stačí chvilka nepozornosti a jseš i bez nohy." "Neboj, dám si větší pozor." Další rok na to: "Kde máš nohu?" "Krokodýl." "Letos, doufám, už nikam nepojedeš." "Pojedu do Himalájí lovit orly." "Prosím tě, nejezdi tam. Už nemáš ruku ani nohu, chceš přijít i o oko?" "Dám si pozor." Po návratu: "Cos dělal, kde máš oko? Orel, co?" "Ale ne, spadnul mi do oka kamínek a já v tom háku nemám ten správný cit."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 52
SlabéVynikající 
Šnečí rychlost E-mail
Potkají se dva šneci a jeden se ptá toho druhého: "Kde ses tak zřídil a proč jsi samý obvaz?" "Ale, řítím si to z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé trávě a najednou přede mnou vyroste houba..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 60
SlabéVynikající 
Jak dělá liška E-mail
Jak dělá pejsek? »Haf, haf.« Jak dělá kočička? »Mňau, mňau.« A jak dělá liška? »Na těchto základech můžete stavět...«
Vtip poslal(a) pejsekxaxkočička   
Hodnocení čtenářů: / 84
SlabéVynikající 
Úplatky E-mail
V lese žije medvěd který si dělá seznam těch zvířat, která sežere. Přijde k němu vlk a říká: "Hele medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?" "No jo." "A nemohl bych ti přinést bažanta?" "No jo." Vlk přinese bažanta, ale medvěd je sežere oba. Druhý den k němu přijde liška a říká: "Medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?" "No jo." "A nemohla bych ti přinést koroptev?" "No jo." Liška přinese koroptev a medvěd je sežere oba. A třetí den k němu přijde zajíc a říká: "Medvěde ty si prej děláš seznam koho sežereš?" "No jo." "A nemohl bys mě vyškrtnout?" "No tak teda jo."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 54
SlabéVynikající 
Ztroskotání E-mail
Jeden kouzelník pracoval na rekreační lodi a jelikož se publikum měnilo, mohl opakovat tytéž triky pořád dokola. Měl však jeden problém: Kapitánův papoušek viděl ta kouzla už tolikrát, že už pochopil, v čem spočívají všechny ty triky, a začal narušovat show tím, že je prozrazoval. Křičel například: "Podívejte - to není ten samý klobouk. Pozor - má pod stolem schované květiny.
Cha - všechny karty jsou esa." Kouzelník zuřil, ale nemohl proti tomu nic dělat, protože papoušek patřil kapitánovi. Jednou však došlo k nehodě a loď se potopila. Kouzelník se zachránil na kusu prkna, ale zjistil, že spolu s ním pluje na prkně i papoušek. Dívali se jeden na druhého, ale nepromluvili spolu ani slovo. Přešly tak tři dny a čtvrtého dne papoušek promluvil jako první: "O.K. vzdávám to. Nemůžu na to přijít. Kam jsi tu loď schoval?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 56
SlabéVynikající 
Těžké časy E-mail
Lev si stěžuje v zoo svému chovateli: "Poslední dobou se nedá vůbec žít. Přes den vypráví racek chechtavý vtipy a v noci se jim žirafa směje."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 38
SlabéVynikající 
Imitátor na druhou E-mail
V zoo zemře nejstarší atrakce, obrovská gorila King Kong. Ředitel zoo se zeptá jednoho studenta, zda by nechtěl za dobré peníze King Konga nahradit. Student: "A co mám udělat?" "Oblečete si tuhle kůži a budete skákat z jednoho stromu na druhý a řvát. Nikdo nic nepozná." Student souhlasí. Druhý den dělá pro návštěvníky zajímovou show. Pak to ale začne se skákáním přehánět až přeskočí do lví klece. "Pomoc! Pomoc, ti lvi mě sežerou." křičí. Náhle se na něj obrátí jeden ze lvů a zašeptá: "Drž hubu, nebo všichni přijdem o práci."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 94
SlabéVynikající 
Chytrý pes E-mail
V parku sedí pán a čte si noviny. Vedle něj sedí pes a něco si zapisuje do sešítku. Kolemjdoucí se zastaví a říká: "No to je ohromný! Ten váš pes by z fleku moh být hvězda v Hollywoodu!" "Já mu to říkám pořád, ale on furtže ne, že chce bejt účetní."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 43
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 81 - 88 z 988
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist