Vtipy - Ze života zvířat - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Ze života zvířat

Já a Ježíš! E-mail
Zloděj se vloupá do domu a snaží se ukrást, co se dá. Slyší: "Já a Ježíš tě vidíme!" Pokračuje a znovu slyší: "Já a Ježíš Tě vidíme!" Rozhlédne se, ale nikoho nevidí. Když slyší hlas do třetice, všimne si papouška v kleci. "Jak se jmenuješ?" "Praxitelés." "A to je jméno pro papouška?" "A Ježíš je snad jméno pro dobrmana?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Poznávací znamení E-mail
Dva venkované z Alentejajdou na trh do okresního města a každý koupí vepříka. Když přijdou domů, dají je do stejné ohrady a usoudí, že si je označí, aby si je nepletli. Nazítří se potkají a jeden říká, že praseti uřízl kus ocásku. Druhý se diví a povídá, že on taky. Druhý den se znovu potkají: "Já uřízl tomu svému růžek pravého ucha." "Já také. Takhle to dál nejde. Víš co? Ty si vezmi toho bílého a já černého."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Kdo víc nadojí E-mail
Angličan, Francouz a Portugalec se vsadili, kdo nadojí nejvíce mléka od jedné krávy. Angličan nadojí třicet litrů. Francouz čtyřicet. Portugalec nadojí sotva litr a zlobí se: "Kterej vůl mi sem postavil bejka?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Triky na lvy E-mail
Na poušti se potkali jednoho krásného dne dva známí. Jeden nesl kolejnici a druhý telefonní budku. "Kam jdeš s tou telefonní budkou?" ptá se první. "Kvůli lvům. Jakmile uvidím lva, postavím budku na zem, vlezu do ní a jsem zachráněný. A co ty s tou kolejnicí?" "Mám ji taky proti lvům. Uvidím lva, zahodím kolejnici a to se pak utíká."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 
Zvířata v zoo E-mail
V zoo zemře nejstarší atrakce, obrovská gorila King Kong. Ředitel zoo se zeptá jednoho studenta, zda by nechtěl za dobré peníze King Konga nahradit. Student: "A co mám udělat?" "Oblečete si tuhle kůži a budete skákat z jednoho stromu na druhý a řvát. Nikdo nic nepozná." Student souhlasí. Druhý den dělá pro návštěvníky zajímovou show. Pak to ale začne se skákáním přehánět až přeskočí do lví klece. "Pomoc! Pomoc, ti lvi mě sežerou." křičí. Náhle se na něj obrátí jeden ze lvů a zašeptá: "Drž hubu, nebo všichni přijdem o práci."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 29
SlabéVynikající 
V lese nejkrásnější E-mail
Lev se prochází po lese a potká žirafu: "Hej, ty dlouhá, kdo je v lese nejkrásnější?" "No, přece Ty, lve." Za chvíli potká zebru: "Hej, kdo je na světě nejkrásnější?" "Ty, lve." Jde dál a vidí slona: "Hej ty, s těma ušima, kdo je v lese nejkrásnější?" Slon lva chytí klidně do chobotu a hodí jej do močálu. Lev vyleze z bláta, otřepe  se a zvolá: "Co šílíš? Klidně jsi mohl říct, že nevíš."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
Hořící les E-mail
Víte co udělá lenochod, když hoří les? Taky hoří.
Vtip poslal(a) Knight xD   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Kočka se okotila E-mail
Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?"
Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral!"
Vtip poslal(a) verča   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 33 - 40 z 988
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist