Vtipy - Doktoři, sestřičky a pacienti - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Doktoři, sestřičky a pacienti

Vtipná rada E-mail
Pane doktore, večer nemůžu usnout. Musím pořád myslet na tisíc věcí." "Tak tedy vypijte před spaním sklenku kyselého mléka." "Pak budu klidně spát?" "To sice ne, ale budete myslet jen na jednu věc."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 32
SlabéVynikající 
Poslední prosba E-mail
Nemocniční chodbou jde sestra a tlačí vozík s pacientem. Ten na ni žalostně kouká a prosí: "Sestřičko, zkusíme to ještě na ARO, prosím!" Sestřička však kategoricky odmítá: "Paní doktorka řekla, že do márnice, tak jedeme do márnice!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 21
SlabéVynikající 
Farářova nespavost E-mail
Přijde farář k svému obvoďákovi do ordinace a stěžuje si mu: "Nějak mě trápí nespavost, pane doktore, poradil byste mi co s tím?" Doktor se jen pousměje a odpoví: "Než nasadíme léky, zkuste počítat ovečky." Farář nadšeně přikývne, poděkuje a zmizí. Za měsíc se zjeví opět v ordinaci. Doktor se hned ptá: "Jak zabralo počítání oveček, otče?" Farář je jako v transu, ukáže na doktora a řekne jen: "Milion sto čtyři!" Udivený doktor namítne: "Ale já přece nejsem ovce!" Farář jen rozpaží jako při kázání a praví: "To nevadí, všichni jsme ovečky boží!"
Vtip poslal(a) SuškaMuška   
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 
Poplatek u lékaře E-mail
"Chceš si hrát na doktora?" ptá se Anička Pepíka. "Proč ne..." odpoví Pepík. "Tak mi dej 30 korun!"
Vtip poslal(a) John   
Hodnocení čtenářů: / 39
SlabéVynikající 
Cesta do nemocnice E-mail
Mladík zastaví na ulici starší dámu. "Řekla byste mi, babičko, jak se co nejrychleji dostanu do nemocnice?" "Když mi ještě jednou řekneš babičko..!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 39
SlabéVynikající 
Zanedbaná péče E-mail
Přijde pacient k doktorovi, ten ho prohlídne a povídá: "Člověče, proč jdete tak pozdě? S tímhle problémem jste měl přijít tak před dvaceti lety!" "Ale pane doktore, já už s tím před dvaceti lety u doktora byl." "Jo? A co vám řekl?" "Řekl: Koukej vypadnout, ty simulante!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
Kdo je blázen? E-mail
Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho:  "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych." - psychiatr si vše pečlivé zapíše a pokračuje:  "A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?"  "Neviděl bych." "Jak to?" podiví se psychiatr. "Spadly by mi brejle."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
Kamufláž E-mail
Zdravotní sestra běží k doktorovi a křičí: "Rychle, pospěšte si, před dvěma minutami jste panu Hanssenovi řekl, že mu nic nechybí a teď leží mrtvý přede dveřmi." Doktor: "Ano, rychle. Musíme jít a obrátit ho, aby to vypadalo, že je na cestě k nám."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 26
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 33 - 40 z 459
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist