Vtipy - Doktoři, sestřičky a pacienti - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Doktoři, sestřičky a pacienti

U doktora E-mail
Přijde maminka s Pepíčkem k doktorovi na očkování. Pan doktor se ptá: "Pepíčku jestlipak víš, proti čemu Tě očkuji?" "Proti mé vůli, pane doktore."
Vtip poslal(a) sašetka312   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Paní a moucha E-mail
Přijde paní k doktorovi s obrovským výstřihem a říká: "Pane doktore, spadla mi do oka moucha." Pan doktor: "Co? Oslepla?"
Vtip poslal(a) luca   
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Žena E-mail
Po autonehodě se manžel ptá na svůj a manželčin stav. Lékař: "Vy jste naprosto v pořádku na ruce máte pouze 12 stehů takže ta jizva ani nepůjde vidět. Muž se zakření. Lékař se posadí blíž, j a řekne mu: "Bohužel vaše žena je...je v ko...komatu." Muž otevře oči a vypadá to jakoby v nich bylo prázdno, muž nakonec řekne: "A..ale bude v pořádku, že jo?" Lékař: "Jistě (je vidět jak se prázdnota pomalu rozplívá) Doktor pokračuje: "Za nějakých deset let by se pomalu její stav měl zlepšovat budete ji nosit na záchod kupovat ji také plenky, vyměňovat je, vařit jí, starat se o ni a po dalších12letech by se měla probrat úplně ale nepozná vás." Muži se zase v očích objevila prázdnota. Lékař s úsměvam: "Chi chi ...to byl fór, neprežila to!"
Vtip poslal(a) Cathy   
Hodnocení čtenářů: / 279
SlabéVynikající 
Soukromé návštěvy E-mail
Jedna pěkná sestřička se rozešla se soukromým doktorem. Kamarádka se jí ptá: "Cože? To si ten mizera dovolil nechat si vrátit prstýnek a všechny dárky?" "Nejenom to. Dokonce mi poslal účet za třicet návštěv!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 37
SlabéVynikající 
Nejlepší doktor E-mail
"Pane doktore, někteří lékaři předepíší léky třeba na zápal plic a pacient potom zemře na něco úplně jiného. To se vám nestane, že?" "Nemějte strach. U mě se vám to opravdu nestane. Když vám já předepíšu léky na zápal plic, tak zemřete na zápal plic!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 86
SlabéVynikající 
České zdravotnictví E-mail
Přijde chlap s popáleninama k doktorovi, ale doktor už chce jít domů. "Pane doktore musíte mě ošetřit mám závažné popáleniny." A doktor: "Ale já už budu zavírat." Chlap ho stále přemlouvá až už se doktor naštve. Vezme do ruky skalpel, zabodne ho chlapovi do oka a říká: "Běžte na oční, tam maj do devíti."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 74
SlabéVynikající 
Hravý synek E-mail
"Pane doktore," povídá ustaraná matka. "Náš syn si pořád hraje na písku a dělá bábovičky. Dá se to nějak léčit?" "Proč by se to mělo léčit?" diví se lékař. "To je přece normální." "My si to s manželem taky myslíme, ale snacha se s ním chce kvůli tomu rozvést!"
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 37
SlabéVynikající 
Plat lékaře E-mail
Lékaři doma praskl vodovod. Zavolal tedy instalatéra. Instalatér přijel, vybalil nádobíčko, chvíli spravoval a nakonec předložil doktorovi účet na 2000 korun. Doktor: "To je směšné! Tolik si tedy jako doktor nevydělávám." Instalatér odpoví: "Ani já jsem si tolik nevydělal, když jsem byl lékařem."
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 25 - 32 z 459
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist