Vtipy - Sex a erotika - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Padk a kondom E-mail
Víte, jaký je rozdíl mezi padákem a kondomem? Kdy se roztrhne padák, je o jednoho mén.
Vtip poslal(a) jojo   
Hodnocen ten: / 54
SlabVynikajc 
Starosti s lbnm E-mail
"Pane doktore, je líbání škodlivé?" "Jist máme s ním na oddlení mnoho práce." "Na intern?" "Ne, na porodním."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 25
SlabVynikajc 
Manelsk tverec E-mail
Chlápek se znechuceným výrazem vypráví barmanovi: "Moje pítelkyn mne podvedla. U rok s ní chodím a vbec jsem netušil, e je vdaná, dokud se o tom tuhle nezmínila moje ena."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 29
SlabVynikajc 
V rajsk zahrad E-mail
Po pár dnech v rajské zahrad si Bh zavolal Adama a povídá: "Je na ase, aby ses spolu s Evou postaral o vytvoení populace. Proto chci, abys jí dal polibek." "Co je to polibek?" Bh mu to strun popsal a poslal ho za Evou. Za chvíli se Adam vrátil s úsmvem. Bh tedy pokraoval: "Tak a te chci, aby ses s ní pomazlil?" "Pane, co je to pomazlit?" Znovu dostal struné vysvtlení a šel za Evou. Vrátil se v ješt lepší nálad. "Tak a te chci, aby ses s ní pomiloval." Znl další úkol. "Pane, co je to pomilovat?" Bh mu podal vysvtlení. Adam šel za Evou, ale ne bys ekl švec byl zpátky s otáskou: "A Pane, co znamená bolí m hlava?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 53
SlabVynikajc 
Po dvaceti letech E-mail
Potkají se dva známí. První povídá: "love, po 20. letech jsem zatouil po vlastní en." "Nu a jak to dopadlo?" "Vstal jsem a rozchodil to."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 33
SlabVynikajc 
Turisti v harmu E-mail
Ti turisti byli v arábii. V jednom paláci objevili za neoznaenými dvemi harém plný en. Zaali si s nimi uívat. Po chvíli se, ale ve dveích objevil Šejk: "Všichni, kdo se dotkli by jedné z mých en budou potrestáni podle svého zamstnání." První byl policista. "Stráe! Odvést a ustelit penis!" znl ortel. Druhý byl poárník: "Odvést a upálit penis." "A ím jsi ty?" zeptal se Šejk tetího. "Prodávám lízátka!"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 38
SlabVynikajc 
Nalezen prstnek E-mail
Kamarádka se kamarádce svuje, e dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protoe má árlivého manela. Kamarádka ji poradí. A pjdete se psem do parku na procházku, tak dlej, e jsi ho tam našla. Stane se. Manelka jde s manelem a psem na procházku do parku a šikovn prstýnek pohodí. Pak se sehne a íká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a íká: "A on mi i je." Manel na ni kouká a íká: "To máš štstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."
Vtip poslal(a) jara   
Hodnocen ten: / 41
SlabVynikajc 
Nejlep manelka E-mail
Hádají se dva, í z nich manelka je lepší v posteli. Slyší to dchodce a povídá: "To já kdy spím s babkou, tak jí dám na hlavu plynovou masku. Není jí v tom rozumt, vypadá pece jen líp a kdy jí ucpu hadici, hází sebou jak osmnáctka!"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 44
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 81 - 88 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist