Vtipy - Sex a erotika - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Drek od milence E-mail
Kamarádka se kamarádce svuje, e dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protoe má árlivého manela. Kamarádka jí poradí. A pjdete se psem do parku na procházku, tak dlej, e jsi ho tam našla. Stane se. Manelka jde s manelem a psem na procházku do parku a šikovn prstýnek pohodí. Pak se sehne a íká: "Hele, Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a íká: "A on mi i je." Manel na ni kouká a íká: "To máš štstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 168
SlabVynikajc 
Ortodoxn sekta E-mail
Manelský pár má zájem vstoupit do ortodoxní sekty. Podmínkou pro iniciaci je studium náboenských text, vegetariánská strava a títýdenní sexuální abstinence. Pijdou na pijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodreli poslední podmínku. Manel odpovídá: "Zpoátku to šlo bez problém, naše víra byla silnjší ne pudy. Druhý týden jsem si musel jít lehnout na gau v obýváku, ale vydreli jsme. Ale potom manelka sáhla na polici pro plechovku s fazolemi, ta spadla a jak se pro ni ohnula, tak jsem se neovládnul..." Vrchní starší jej peruší: "No ale to k nám nemete!" "Já jsem to tušil. My ostatn od té doby nesmíme ani do Tesca."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 84
SlabVynikajc 
Pekvapen ve skni E-mail
Potkají se dva kamarádi: "Co dostaneš od eny k vánocm?" "Ále, njakýho chlapa." "Coe?" "Vidl jsem, e ho má manelka schovanýho ve skíni."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 132
SlabVynikajc 
ipern dda E-mail
Povídají si dva pátelé a jeden íká: "Vera mi neekan umel dda, bylo mu 93." A ten druhý se ptá: "A na co umel?" "Zastelil ho árlivý manel.
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 54
SlabVynikajc 
Maska E-mail
Manelka se rozhodne trochu zpestit manelský ivot a tak koupí plynovou masku, nasadí si ji a poká, a se manel vrátí z práce. Kdy manel pijde, tak na nj vybafne a povídá: "Hádej co je na m nového?" Manel si ji chvíli prohlíí a pak povídá: "No ne, ty jsi si nechala vytrhat oboí?"
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 85
SlabVynikajc 
Veejn tajemstv E-mail
árlivý manel odjídí na sluební cestu a poví pítele, aby mu ohlídal enu. Povídá mu: "Budeš to mít jednoduchý, pod oknem je lešení, take sleduj a všechno mi pak povíš." Za dva dny se vrátí a ptá se: "Tak co?" Pítel odpoví: "No, hned veer u ní zazvonil chlap." "A pak?" "Pak pili víno." "No, a co bylo dál?" "Potom se šli umýt." "A potom?" "Pak šli do lonice." "No a potom?" "Potom to prasklo." "Co prasklo?" "Lešení. Bylo nás na nm patnáct."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 70
SlabVynikajc 
Mdn panna E-mail
Dekoratér v dom módy k uedníkovi: "Oceuji sice, e se tak angaujete a e pracujete rychle a dkladn. Ale módní panna, kterou jste práv svlékl, byla naše šéfová."
Vtip pidal(a) Administrator   
Hodnocen ten: / 53
SlabVynikajc 
Mylenka E-mail
Co si eny myslí v posteli? Prostitutka: Zaplatí nebo nezaplatí? Milenka: Miluje mne i nemiluje? Manelka: Vymalovat i nevymalovat?
Vtip poslal(a) Jul@ jjj   
Hodnocen ten: / 68
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 9 - 16 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist