Vtipy - Sex a erotika - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Podvečerní schůzka E-mail
Mladá dvojice sedí večer na lavičce. On ji hladí po zádech. "Miláčku, co to děláš?" zeptá se dívka. "Nic jen hledám prsa." "Ale ta mám přece vpředu." "Ale tam už jsem hledal."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 42
SlabéVynikající 
Povzdech jeptišky E-mail
"Jo,jo," povzdechla si matka představená, "svíčku žárovkou nenahradíš."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Milovník hudby E-mail
Skutečný milovník hudby je ten, který jen co zaslechne zpívat ženu v koupelně, přiloží ke klíčové dírce ucho, nikoli oko.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Skot a veselý dům E-mail
Přijede skot do Londýna a hned do bordelu. Recepční se ptá, kterou kategorii si vybere, v prvním patře je plnej komfort, cena 400 liber, ve druhém patře je to bez přepychu, ale se vším všudy za 300 liber. Ve třetím za 200 liber bez občerstvení, ve čtvrtém jen na hodinu za 100 liber, v pátém je to zdarma. Skot letí do pátého patra, tam plno kabinek, ale baba žádná. Utíká dolů a stěžuje si recepčnímu, že tam nejsou ženský a ten povídá. "Vždyť vy jste mne nenechal domluvit. V pátém je to zdarma, tam je samoobsluha."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 29
SlabéVynikající 
U sexuologa E-mail
"Pane doktore, každou noc se mi zdává o krásných dívkách, které mě navštěvují v ložnici!" "A to je mám z vašich snů vyhnat?" "Ne! To rozhodně ne, jen kdyby konečně přestaly bouchat dveřmi!"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Učitelka a zdravotní sestra E-mail
Proč je lepší sex s učitelkou než se zdravotní sestrou? Zdravotni sestra říká: "Další prosím!" Učitelka říká: "Celé si to zopakujeme."
Vtip poslal(a) radka   
Hodnocení čtenářů: / 61
SlabéVynikající 
Něco pro muže E-mail
Jde tatínek se synkem kolem drogerie, kde jsou za výlohou vystavené kondomy. Synek se ptá: "Co to je?" Odpověď: "To je na bezpečný sex." Na to synek: "Aha, to nás ve škole učili a proč jsou v balíčku 3?" Táta: "No,  to je pro stredoškoláky - jeden na pátek, jeden na sobotu a jeden na neděli." Synek: "A proč má tady ten balíček 6 kusů?" "To je pro vysokoškoláky - 2 na pátek, 2 na sobotu, 2 na neděli." "A táto, tady jich je 12?" "No," vzdychne, "to je pro nás ženatý muže - jeden na leden, jeden na unor.."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 83
SlabéVynikající 
Erotický klub E-mail
Přijde chlap do erotického klubu a vleze do výtahu. V prvním patře je nápis na zdi: »Blondýnky a plavovlásky.« Ve druhém patře: »Černovlásky a vášnivky.« Ve třetím patře: »Razantní brunety.« Ve čtvrtém patře: »Exoti a zvláštní přání.« Chlap je nažhavený, jede do pátého patra a tam je nápis: »Vo co de? Chcete ženskou nebo se vozit výtahem?«
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 73 - 80 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist