Vtipy - Sex a erotika - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Deformace z povoln E-mail
Celníkova ena je pichycena s milencem, manzel se neekan vrací. Milenec se schová pod postel. Celník pojme podezení a zane prohledávat byt. Oteve skí, vysypou se kartóny cigaret. "Tady je to vpoádku," brumlá si. Nakoukne do peiáku, tam je pár lahví whisky. "Peiák je taky vpoádku, kde by tak mohl být?" Z pod postele se vystrí ruka se stomarkovkou. Celník ji shrábne do kapsy a brumlá si: "Pod postel u jsem se taky díval."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 26
SlabVynikajc 
Samotn blondnka E-mail
Pro jsou blondýnky tak zmatené na dámských záchodech? Protoe si musí samy stahovat kalhotky.
Vtip poslal(a) bagetka   
Hodnocen ten: / 50
SlabVynikajc 
Sexuln vyerpn E-mail
Uitel oznámil tíd termín konání závrené písemky a zdraznil dleitost tohoto testu a fakt, e omluvou je pouze neschopenka nebo úmrtí v rodin. V poslední ad se kdosi pihlásil: "A co extrémní sexuální vyerpání?" Tída se sloila smíchy. Kdy se opt uklidnili, uitel povídá: "Myslím, e se budete muset nauit psát druhou rukou."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 61
SlabVynikajc 
Nepirozen pohled E-mail
V ekárn: "Haló pane, vy, tam úpln vzadu, pojte hned na adu. Vy máte vbec takový nepirozený pohled!" "A jak ho mu mít jiný, kdy mi manelka ukousla pirození!"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 61
SlabVynikajc 
Knz a Rabn E-mail
Knz a Rabín sedí spolu ve vlaku v jednom kupé. Uplyne drahná chvíle, kdy se knz rozhodne prolomit mlení a zane konverzaci: "Vím dobe, e ve vašem náboenství nesmíte jíst vepové maso. U jste ho vlastn nkdy ochutnal?" Rabín odpoví: "Abych se piznal, tak párkrát ano." Opt je chvíli ticho a pak jej peruší Rabín: "Vaše víra, pokud vím, tak máte ít v dokonalém celibátu, e?" Knz odpoví: "Ano, rozumím, na co se ptáte. Porušil jsem ho tuším jednou nebo dvakrát." Opt nastane chvíle ticha. Pak se Rabín vykloní zpoza novin a utrousí: "Lepší ne vepové, e?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 28
SlabVynikajc 
Obdoba gynekologa E-mail
"Ne, pane Vomáka, mýlíte se, obdoba enského gynekologa není pro mue ornitolog!"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 40
SlabVynikajc 
Rozheen E-mail
Pijde dívka ke zpovdi s tím, e minulý týden 7x zhešila. Fará sedne k poítai, naklepe data a udlí rozhešení: "5x Otenáš a 3x Zdrávas." Za týden pijde dívka znovu, e tentokrát zhešila 11x. Fará opt sedne k poítai, marn s ním zápolí a nakonec jí oznámí: "B honem ješt 3x zhešit, ony mi vychází njaké divné zlomky!"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 28
SlabVynikajc 
Pokusn svdn E-mail
Veer se mu pokouší polaskat enu, ale ona praví: "Zlato dnes ne. Nejsem na to jaksi naladna." "A co jsi ena nebo klavír?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 33
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 57 - 64 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist