Vtipy - Sex a erotika - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Por na parnku E-mail
Na parníku vypukl poár. Cestující se v panice vrhají k záchranným lunm. Nejrychlejší, jeden Francouz, hupky, dupky do lunu. Stepilý námoník jej popadne za flígr: "Nejdív musíme myslet na enský." "A myslíte, e je na to ješt dost asu?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 28
SlabVynikajc 
Rusk vojk v kusech E-mail
Za druhý svtový pivezou do lazaretu ruskýho vojáka, skoro po kouskách. Dají ho do kupy, po tech msících se probere z bezvdomí a setra ho nadšen vítá: "Vítám t Koljo zpt mezi ivými." "Ale já nejsem Kolja, já jsem Igor. Jak jste pišla na toho Kolju?" "Kdy jsme vás dávali do kupy, všimla jsem si, e máte na pirození vytetováno OLJA, a protoe vám kousek chybl, myslela jsem si, e jste tam ml napsáno Kolja." Voják zane hrozn naíkat a kdy se sestra ptá, pro tak vyvádí, vysvtluje: "Tam bylo pvodn vytetováno "Da zdrávstjujet krásnaja ármia, katóraja pabdíla nad germánskimi fašístami u Krásnovo Polja.
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 40
SlabVynikajc 
Bush a bel E-mail
Jednoho dne dostal Bush infarkt a umel. Okamit se odebral do pekla, kde u byl oekáván. "Jsi na mém seznamu," ekl mu ábel, "ale já zrovna  nemám volné místo. Mám pro tebe návrh. Mám tady pár híšník, kteí nebyli tak špatní jako ty. Jednoho z nich pustím, ale ty pjdeš na jeho místo. Dovolím, aby sis sám vybral." Bushovi se to zdálo jako dobrý obchod. ábel tedy otevel první místnost. Tam byl veliký bazén, v nm plaval Nixon. Stále se potápl a nco hledal, ale vdy se vynoil s prázdnýma rukama. Znovu a znovu. "Ne," ekl Bush. "Já nejsem dobrý plavec." ábel tedy otevel druhou místnost. Tam byl Newt Gingrich a velikým kladivem rozbíjel kameny. Kamen nikdy neubývalo. "Ne" ekl Bush. "Mám problémy s ramenem." ábel tedy otevel tetí místnost. Tam leel na zemi Bill Clinton, ruce svázané nad hlavou, nohy svázané a roztaené. Nad ním se sklánla  Monica Lewinská a dlala to, co dlala nejlépe. Bush hledl v šoku. Pak ekl: "Jo, myslím, e tohle bych vydrel." ábel se zachechtal a ekl: "Monico, meš jít."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 87
SlabVynikajc 
Spch to! E-mail
Na záchrance zvoní telefon. "Haló, tady Bláha, mete k nám pijet? Náš kluk spolkl prezervativ." Ne se doktor staí sbalit, další telefon. "Tady Bláha, u nemusíte jezdit, našli jsme další."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 39
SlabVynikajc 
Pt minut zbavy E-mail
Jdou dva dchodci po ulici. Jeden se otoí za pknou holkou. "Francu, taky bys chtl aby Ti bylo zase dvacet?" "No, to urit. Pro pt minut zábavy s njakou buchtou, chodit zase tyicet let do fabriky."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 36
SlabVynikajc 
Rozdln mas E-mail
Ptá se slena v erotickém salónu zákazníka: "Pejete si masá uklidující nebo rozilující?" "A jaký je v tom rozdíl?" "Pi placení, pane."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 34
SlabVynikajc 
Ddeek chce t! E-mail
Pijde devadesátiletý dda k doktorovi a íká: "Kde se dá sehnat ten AIDS?" Doktor se na nj podívá a ekne: "Na co ho vy budete potebovat, pane Novák?" A on odpoví: "Já jsem nkde etl, e s AIDSem me lovk ješt 10 - 15 let ít!"
Vtip poslal(a) werrca   
Hodnocen ten: / 47
SlabVynikajc 
Prce zstupkyn E-mail
Dcera odešla do msta a teprve po nkolika letech za ní pijeli rodie a nemohou uvit vlastním oím. Dcera má velký zaízený byt plné skín šat, šperky a nové auto. "To je nádherné," asne matka, "a co vlastn dláš?" "Pracuji jako zástupkyn," sdluje dcera. "A koho zastupuješ?" "No, abych tak ekla, hlavn manelky."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 28
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 41 - 48 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist