Vtipy - Sex a erotika - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Sex a erotika

Poznávací znamení E-mail
Dva kněží jdou lesem až dojdou k rybníku. Protože je teplo a nikdo kolem není, domluví se, že se vykoupou. Po nějaké chvíli přijde skupinka Jeptišek. Vědomi si společnosti a toho, že voda se ochlazuje, rozhodnou se z vody vylézt. Jeden z nich si omotá roucho kolem hlavy. Druhý se jej ptá: "Bratře, proč sis omotal své roucho kolem hlavy a ne koolem pasu?" "Nevím, podle čeho poznají tebe, ale mě znají podle obličeje."
Vtip poslal(a) letníčas   
Hodnocení čtenářů: / 49
SlabéVynikající 
Registrované partnerství E-mail
Mladý lord příjde za svým otcem: "Papá, chtěl bych se ženit." "A koho si budeš brát?" "Zahradníka." "Cože? Toho komunistu?!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 55
SlabéVynikající 
Nevěrnice E-mail
"Ty potvoro, dozvěděl jsem se, že jsi mi nevěrná!" "Tak to není pravda..." "A prej s tím námořníkem z pátého patra!" "Tak tohle už vůbec není pravda..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 95
SlabéVynikající 
Zrušení celibátu E-mail
Povídá jeden katolický farář tomu druhému" kéž by už zrušili ten blbý celibát." "Jo toho my su kamaráde nedočkáme. Ale naše děti určitě."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 74
SlabéVynikající 
Eros klub E-mail
Pan Stříbrný vyšetří před manželkou peníze a rozhodne se je probendit na Silvestra v Eros klubu. Přijde, vybere si dívku a když platí, dává jí pětitisícovku. Dívka jej upozorňuje: "Za tohle můžete dvakrát.” "Zbláznila jste se, to bych tu musel být až do žní!”
Vtip poslal(a) zemědělec   
Hodnocení čtenářů: / 41
SlabéVynikající 
Proti drogám E-mail
Školní inspektor si zavolal ředitele dvou gymnázií a dal jim měsíc na to, aby výrazně snížili výskyt a užívání drog na svých školách. Po měsíci zašel za prvním ředitelem a ptá se, jak se jim dařilo. "Snížili jsme výskyt drog o dvacet procent! A stačilo udělat plakáty se dvěma kruhy: malým a velkým. K velkému byl nápis »Tohle je váš mozek před drogou« a k malému »Tohle je váš mozek po droze«.” Inspektor se vydá do druhé školy. "Snížili jsme výskyt drog o osmdesát procent! Udělali jsme plakáty se dvěma kruhy - malým a velkým.” "Nechte mě hádat, pane řediteli. Zobrazovaly mozek před a po droze!” "Ne, pane inspektore. Byl tam nápis Tohle je vaše prdel před vězením, a tohle je vaše prdel po vězení. Nějaké otázky?”
Vtip poslal(a) Kaňka   
Hodnocení čtenářů: / 58
SlabéVynikající 
Nejlepší milenec E-mail
Dobrý milenec se vyznačuje třemi způsoby. Za prvé, má špatnou paměť. A ty druhé dva už jsem zapoměl.
Vtip poslal(a) wtipálek   
Hodnocení čtenářů: / 62
SlabéVynikající 
On hledá ji E-mail
Hledám ženu na oslavu dne dětí! ZN.: Za účelem jejich vyrábění!
Vtip poslal(a) inzerent   
Hodnocení čtenářů: / 31
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 17 - 24 z 341
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist