Vtipy - O mužích a ženách - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - O mužích a ženách

Ideální rozměry E-mail
Víte, jaké jsou ideální rozměry ženy ? 90-60-90. A jaké jsou ideální rozměry muže ? 64-43-10 000 000 (věk, teplota, konto).
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 46
SlabéVynikající 
Voda v karburátoru E-mail
Přijde manželka domů a povídá: "Nejede nám auto, asi bude voda v karburátoru." "Jak to víš?" potěší manžela, že má tak technicky zdatnou manželku. "Protože leží v rybníku."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 37
SlabéVynikající 
Tiché buzení E-mail
Děda s babičkou spolu nemluví. Děda večer napíše babičce vzkaz: "Vzbuď mě v šest ráno."Děda zaspí, vzbudí se až v osm a na stole najde lístek: "Vstávej, už je šest!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 97
SlabéVynikající 
Národní galerie E-mail
Pan Novák navštívil galerii: "To je strašné, jaké ohavností nazývají uměním !" "Promiňte pane, ale stojíte před zrcadlem !"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 64
SlabéVynikající 
Muž volá na pohotovost E-mail
"Pomoc! Moje manželka zešílela!" "Podle čeho, tak usuzujete?" "Máme plný obývák maličkých čertíků a ona je nevidí."
Vtip poslal(a) Pokorňák   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Důkaz místo slibů E-mail
Parta mladých žen si vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětipatrový hotel s označením "Hotel pouze pro ženy.” Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, jestli stojí za to se zde ubytovat. Recepční byl velmi atraktivní chlapík a vysvětlil jim, že je na nich, aby se rozhodly, kde chtějí bydlet. Dámy vyjdou do prvního poschodí a tam je napsáno: "Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí.” Ženy se zasmějí a jdou dál. Tabule ve druhém poschodí hlásí: "Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně zle zacházejí se ženami.” Tohle se dámám nelíbí, pokračují do třetího poschodí: "Muži v tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen.” Tohle se jim líbí, ale ještě zůstávají dvě poschodí. Tabule ve čtvrtém patře je překvapující: "Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou velmi jemní a pozorní k ženám, všichni jsou svobodní, mají spoustu peněz a jsou připraveni oženit se.” Tady mají dámy to, co hledaly, ale předtím než se ubytují ve čtvrtém patře, jsou zvědavé, co může být v pátém? Když přijdou nahoru, na tabuli je napsáno: "Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, abychom dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit.”
Vtip poslal(a) dovolenka   
Hodnocení čtenářů: / 42
SlabéVynikající 
Hromadná pošta E-mail
Chlápek přijde na poštu a všimne si, že u jedné přepážky stojí proplešatělý padesátník a má před sebou hromadu růžových obálek polepených srdíčky. Na každou stříkne z lahvičky parfém a dá ji na vedlejší hromadu. Chlápek vyvalí oči a ptá se ho, co to dělá. Padesátník odpovídá: "Rozesílám tisíc valentýnek podepsaných Hádej kdo!” "Ale proč to děláte?” "Jsem právník se specializací na rozvody!”
Vtip poslal(a) Klára F-M   
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
Nová sekretářka E-mail
Potkají se dva manažeři: "Copak se ti stalo? Vypadáš nějak smutně." "Ale, žena mi našla novou sekretářku." "A jakou - blond, brunetu nebo snad černovlásku?" "Plešatou!"
Vtip poslal(a) Hlavněžejesranda   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 554
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist