Vtipy - O mužích a ženách - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - O mužích a ženách

Toaletní papír E-mail
Přijde Irka domů s novou štětkou na záchod a požádá manžela, aby ji používal kdykoliv půjde na záchod. Po pár dnech se žena ptá, zda muž záchodovou pomůcku používá. "Občas jo," povídá muž, "ale většinou dávám přednost toaletnímu papíru."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 41
SlabéVynikající 
Špatný výběr E-mail
Jednou žil velmi poctivý mladík. Tomu se jednoho dne zjevil anděl a řekl: "Řekni, co bys chtěl, chytrost, slávu nebo bohatství?" "Chci chytrost." Vybral si mladík a byl chytrý. "A teď, když jsi chytrý, co si myslíš o svém výběru?" zeptal se anděl. "Měl jsem chtít prachy."
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 28
SlabéVynikající 
Mléčný bar E-mail
Mladá, pohledná matka kojí ve vlaku dítě, to však nechce pít. Matka ho nabádá: "Když nebudeš pít, nabídnu prs tady tomuhle pánovi!" Scéna se několikrát opakuje, až pán vypění: "Ať se ten mrňous konečně rozhodne, už jsem přejel pět stanic!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Ach ta hlava! E-mail
Z amplionu na koupališti: "Prosíme dámu v červených plavkách se žlutými puntíky, aby se okamžitě dostavila do šatny. Zapomněla si je obléct!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 33
SlabéVynikající 
Otučňovací pilulky E-mail
"Pane doktore, já už dva měsíce beru ty odtučňovací pilulky a ono pořád nic," stěžuje s i žena u lékaře. "A berete jich osm denně?" "Ano, po každém jídle jednu!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Marketing E-mail
V jedné firmě uspořádali softbalový zápas mezi dvěma odděleními - marketingem a informatikou. Počítačoví experti chlapíky z marketingu převálcovali. Následující informace, připíchnutá na podnikové nástěnce, jasně ukazuje, jak si na sebe marketingové oddělení vydělává: »Oddělení marketingu s potěšením oznamuje, že letošní softbalovou sezónu zakončilo na pěkném druhém místě, když prohrálo jen jedno jediné utkání. Oddělení informatiky naproti tomu sezóna příliš nevyšla, když dokázali zvítězit pouze v jediném zápase.«
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 22
SlabéVynikající 
Dobrák E-mail
Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj miláčku, jsi v posilovně?" ptá se žena. "Ano jsem, co potřebuješ?" odpoví muž otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit?" škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?" "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž. "Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse za 3 miliony, tak si představ, že oni ho zlevnili na dva miliony. Nemám ho zrovna zaplatit?" "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: "Chlapi, nevíte čí je to mobil?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 49
SlabéVynikající 
Denní tisk E-mail
Udýchaný mladý pošťák dojde k dědovi: "Dědo, už mě nebaví chodit každý měsíc s důchodem za váma tady na samotu! 18 kilometrů od dědiny a do kopce!" Dědeček na to: "Hochu, moc nenadávej, nebo si objednám denní tisk!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 33 - 40 z 554
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist