Vtipy - Černý humor, drsňárny a nechutnosti - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Černý humor, drsňárny a nechutnosti

Zmýlená rakev E-mail
Na ulici Jana Nerudy jsou dvě paní Kropáčkové a obě těžce nemocné. Když jedna z nich zemřela, zavolal její syn do pohřebního ústavu. Nadyktoval ulici, jméno, ale zapomněl říct číslo domu. Zřízenci popadli rakev a zazvonili, kde jinde než u druhých Kropáčků. Manžel otevřel, prohlédl si zřízence a zavolal směrem k pokoji, kde leží jeho nemocná žena: "Božka, dělej, už jsou tady s rakví."
Vtip poslal(a) MONČA   
Hodnocení čtenářů: / 18
SlabéVynikající 
Deset mikrovlnek E-mail
Jaký je rozdíl mezi černým, morbidním a brutálním humorem? Černý: Deset děcek v mikrovlnce. Morbidní: Jedno děcko v deseti mikrovlnkách. Brutální: Deset mikrovlnek v jednom dítěti.
Vtip poslal(a) Maťa   
Hodnocení čtenářů: / 28
SlabéVynikající 
Hloupý žert E-mail
Z operačního sálu vyjde unavený doktor, na lavičce zkroušený mladý muž. ,,Pane, vaši ženu se nám podařilo stabilizovat. Bohužel, upadla do kómatu a v takových případech je prognóza i na několik desítek let. Manželce budete 3x denně podávat umělou výživu hadičkou, vždy po pár hodinách ji musíte otočit, aby nedocházelo k proleženinám, měnit ji plínky a přitom k ní laskavě mluvit, protože je celkem možné, že bude všechno vnímat a slyšet. Po 20-ti letech se může stát, že se na chvilku probere, otevře oči, pozná Vás, usměje se a znovu upadne do kómatu na dalších 20 let." Doktor chvilku pozoruje mladého muže, jak postupně bledne, zelená a jinak mění barvy. Potom ho kamarádsky poplácá po zádech a říká:,,Nebojte se! To byl jen žert. Nepřežila to."
Vtip poslal(a) ZuZu   
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Balzamování po smrti E-mail
Americký konzervový král telefonuje svému lékaři, aby zjistil, co by stálo balzamování jeho ženy. "Tolik? A nemohli bychom ji nasolit?"
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 19
SlabéVynikající 
Textilní galanterie E-mail
Zákazník: "Prosil bych smuteční pásku." "Širokou, či úzkou?" "To je snad jedno, ne?" "Čím bližší vám byl zesnulý, tím širší má být páska." "Nám umřela teta, která nás vydědila. Tak mi dejte černou nit."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Pohotová vdova E-mail
Nedlouho po smrti svého muže si vdova vezme jeho bratra. Krátce nato si návštěvník prohlíží fotografii jejího prvního muže. "Vidím, že váš zaujal portrét mého švagra. Zemřel, chudák před dvěma měsíci."
Vtip přidal(a) Smíšek   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Smrtka v nemocnici E-mail
Smrtka prochází nemocnici. Předvídá smrt: "Pro teb si přijdu za dva dny pro tebe za týden." Dědeček uteče na dětské oddělení a schová se tam. Smrtka přijde a říká: "Tebe za 60 let, tebe za padesat a," podívala se na dědečka: "A co ty tady děláš?"\"Já tady pinkám," řekl dědeček. "Tak hezky spinkej a zitra uděláme pápá!"
Vtip poslal(a) Gejsli   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Poprava nezná slitování E-mail
"Vojín Ivanov, deset kroků vpřed!" "Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest. Hlasím soudruhu majore, víc to nejde, je tady zeď." "Nevadí vojíne. Roto! Na můj povel: Pal!"
Vtip poslal(a) Ivan   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 65 - 72 z 357
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist