Vtipy - Černý humor, drsňárny a nechutnosti - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Černý humor, drsňárny a nechutnosti

V knihovně E-mail
"Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?" "Protější regál zprava, čtvrtá police." "Ale tam nic není!" "Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!"
Vtip poslal(a) červíček   
Hodnocení čtenářů: / 71
SlabéVynikající 
Nehoda v průsmyku E-mail
Po příšerné bouračce ve vysokohorském průsmyku se řidič, ještě v šoku,snaží posbírat trosky svého auta. Po chvíli to vzdá: "Čím to, že mi stále přebývá, volant, čtyři kola a nějaká ženská?"
Vtip poslal(a) vxšoku   
Hodnocení čtenářů: / 15
SlabéVynikající 
Pieta, nepieta E-mail
Jdou dva na Nový rok ráno poněkud společensky unaveni z hospody domů, jeden si nese urnu s popelem tchyně. Mrzne, jen to praští, a taky to strašně klouže. Druhý chvíli bojuje s náledím a pak říká: "Hele Vincku, pieta nepieta, sypej."
Vtip poslal(a) drsoň   
Hodnocení čtenářů: / 23
SlabéVynikající 
Ještě že to nepřečte! E-mail
Víte kdy dostane slepec klaustrofóbii? Když mu strčíte jeho hůl do kýble.
Vtip poslal(a) zimáček   
Hodnocení čtenářů: / 25
SlabéVynikající 
Družstevní omyl E-mail
Jano přijde na družstvo a povídá: "Předsedo, já jsem vaši dceru Máňu. nó, ehm, tóó.” Předseda na to: "Co se stalo, Nejde odestát. Teď si ji však musíš vzít za manželku.” "Oj, to ne,” zděsí se družstevník, \"já jsem ji přejel traktorem!”
Vtip poslal(a) drsňák   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Duch E-mail
Na hřbitově se sešli duchové nově zesnulých a vzájemně se představují: "Já jsem duch Pepa". "Já jsem duch Karel". "A já duch Franta". Najednou spatří jak nějaký vandrák skočí za hřitovní zítku k nim,tak se optají: "A který duch jsi Ty?" On jen odsekne: "Já sem du chcát!"
Vtip poslal(a) Miloulinka   
Hodnocení čtenářů: / 40
SlabéVynikající 
Tři dcery E-mail
Král má tři dcery. Jednou za ním přišla nejstarší dcera a ptá se: "Tatínku, proč se jmenuju Růženka?" "Protože když jsi byly malá, tak ti do kolébky spadla růže!" Přijde další a ptá se: "Tatínku, proč se jmenuju Jasmína?" "Protože když jsi byla malá, tak ti do kolébky spadl květ jasmínu!" Přijde třetí dcera a ta zaskřehotá: "Vavahamala" A tatínek na ni: "Mlč, Cihlenko!"
Vtip poslal(a) misan   
Hodnocení čtenářů: / 58
SlabéVynikající 
Vězení a Márnice E-mail
Pepíček má tatínka ve vězení. A Anička má maminku v márnici. A chtějí se tam nějak dostat.  Háček je v tom, že tam vede řeka plná žraloků. A nemají ani letadlo, auto, vrtulník . Vůbec nic. Tak Aničku napadne, že počkají, až řeka zamrzne. A pak přejdou. Čekají a čekají až do zimy. A řeka nezamrzla. "Už to mám!" povídá Pepíček. "Já Tě tedy zabiju a Ty půjdeš do márnice a já do vězení."
Vtip poslal(a) Andex   
Hodnocení čtenářů: / 91
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 357
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist