Texty - SMÍŠEK

Texty

advert_sky.png, 0 kB

Texty

Karkulka E-mail
V pohledném stavení na konci vesnice bydlela sedmkrát trestána světice od mladí fandila procházkám v šeru na jejich památku vlastnila dceru. Křehounkou dívenku s nosem jak okurka, červeným od rumu no prostě Karkulka.
Celý článek...

Příběh života E-mail
"Viděl jsem svou ženu poprvé až u obřadu," zpovídá se stařec, "byla mi z duše protivná. Nechtěl jsem si ji vzít, ale otec mě přesvědčil, že by to byla velká hanba si ji nevzít, že se můžu klidně později dát rozvést. Čekal jsem tedy rok a když jsem to chtěl udělat, řekla mi žena, že je těhotná. Tak jsem čekal dál. jenže pak přišly další děti a než jsem je všechny zaopatřil a vychoval, uběhl celý život. Nedávno jsem provdal nejmladší dceru a už nemusím na nic čekat. Myslíte, že už se můžu dát rozvést?"

Školní diskotéka E-mail
Můj největší trapas se mi stal, když jsme měli školní diskotéku. Velmi ráda tancuju. Když začala první písnička, tak jsem šla jako první tancovat doprostřed a všichni na mě koukali. Šlo mi to dobře a najednou jsem uviděla svého idola. Jak jsem se na něj koukala, tak sem se rozplácla jako švestka a všichni se mi smáli, že nejdřív machruju a potom spadnu. Od té doby raději počkám, až to někdo rozjede a přidám se až pak! S dotyčným idolem jsme jenom kámoši!

O domečku E-mail
Byl jeden domeček a v tom domečku je stoleček. Na stolečku mistička v mističce plave rybička. Kde je ta rybička? Kočka ji snědla. Kde je ta kočka? Do lesa utekla. A kde je ten les? Na prach shořel. Kde je ten prach? Voda ho smetla. A kde je ta voda? Voly ji vypili. Kde jsou ti voli? Páni je snědli. A kde jsou ti páni? Na hřbitově zakopáni. A poučení? Neodkládej na zítřek, co můžeš udělat dnes. Neboť každý den má své starosti.


<< Začátek < Předešlé Texty 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Texty > Konec >>

Výsledky 33 - 36 z 90
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist