Texty - SMÍŠEK

Texty

advert_sky.png, 0 kB

Texty

Pivo obsahuje ženské hormony E-mail
Minulý týden jsme diskutovali o pivu. Jeden z nás řekl, že se v pivu nacházejí ženské hormony. Poté, co jsme se mu za jeho poznámku dostatečně vysmáli, rozhodli jsme se, že uskutečníme vědecký pokus: Takže tedy každý z nás (čistě z vědeckých důvodů) vypil 10 piv.
Celý článek...

Dvounohý kůň E-mail
Člověk má dvě nohy a přece je někdy kůň!

Ženská logika E-mail
Vyprávěla jedna žena:
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední.
Celý článek...

Rozdělení času E-mail
Vtipný a vymyšlený příběh: Když Bůh stvořil svět, nechal si nastoupit všechny tvory.  A každému z nich určil jak bude probíhat jeho život.  K oslu promluvil takto: "Ty, osle budeš od soumraku do úsvitu tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let." Osel odpověděl: "Stvořiteli, žít takhle padesát let to je moc. Nedávej mi víc než dvacet let." A bůh pravil: "Ať se stane!"
Psovi řekl: "Ty jsi pes. Budeš hlídat lidská obydlí, dělat člověku přítele. Budeš jíst, co zbyde po člověku a budeš žít třicet let." Psovi se to zdálo moc let a usmlouval to na patnáct. Tak se stalo.
Celý článek...

<< Začátek < Předešlé Texty 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Texty > Konec >>

Výsledky 21 - 24 z 90
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist