Vtipy - Skoti, cikáni, židé, somálci ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Skoti, cikáni, židé, somálci ...

Kulturní rozdíl E-mail
Skotský venkovan vypráví přátelům o svých zážitcích z Londýna: "Ti Angličané jsou hotovi blázni. Představte si, ráno o třetí vtrhne Angličan do mé hotelového pokoje, křičí jako šílený a začne mě mlátit botou... "Kamarádi mu říkají: "Hrozné! A co si mu řekl?" Skot odpoví: "Nic, klidně jsem hrál na dudy dál."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 30
SlabéVynikající 
Rasisti E-mail
Pět chlapíků s basebalovýma pálkama obstoupí cikána, podávaj mu hrací kostku od »Člověče nezlob se« a přikážou: "Házej! Když hodíš jedničku, dvojku, trojku, čtyřku nebo pětku, tak tě ztlučeme." "A co když hodím šestku?" "Ty neznáš člověče? Tak hážeš znova."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 53
SlabéVynikající 
Svatá trpělivost E-mail
Stojí turista u irské řeky a rybaří. Přijde k němu Ir a mlčky jej tři hodiny pozoruje."Stojíte tu už tři hodiny a mlčky mě pozorujete. Nechcete si taky zarybařit?" povídá turista Irovi. "Ale kdepak, já bych na to neměl trpělivost."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 14
SlabéVynikající 
Ježíš v knajpě E-mail
Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní: Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí Vás. Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!" Otočí se k cikánovi a ten na něho: "Na mě nesahej já mám invalidní důchod!"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Úředníkův sen E-mail
Úředník sedí v kanceláři. Zničeho nic, zjeví se tu krásná víla a nabídne mu, že mu splní tři přání. První přání: Přeje si, aby ležel na slunném ostrově s palmami a křišťálovou vodou. Stane se. Přání druhé: "Ať mě na pláži těší krásné ženy." Další přání splněno. "Do třetice si přeji, abych už nikdy nemusel pracovat. Zatmí se a už je zpátky v kanceláři.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 20
SlabéVynikající 
Já se nebojím E-mail
Říká cikán: "Já se práce nebojím. Klidně si vedle ní i lehnu."
Vtip poslal(a) Blabt   
Hodnocení čtenářů: / 24
SlabéVynikající 
Dobře vychovaný Deža E-mail
Přijde Deža do obchodu a říká: "Dej rohlíky." Prodavačka na něj: "A co kouzelný slovíčko?" Deža odpoví: "Naval rohlíky, přece nejsem žádnej Harry Potter!"
Vtip poslal(a) fišík   
Hodnocení čtenářů: / 17
SlabéVynikající 
Lov na medvěda E-mail
Jde Rus s Eskymákem na lov a uvidí medvěda. Rus ho chce střelit, ale Eskymák ho zastaví: "Nestřílej a utíkej." Medvěd je pronásleduje. Až před vesnicí Eskymák zvedne pušku a medvěda zastřelí. Rus se ho zeptá: "A proč jsem ho nemohl zastřelit už předtím?" "Myslíš vůbec? Kdo by se s ním tak daleko tahal?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 39
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 49 - 56 z 802
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist