Vtipy - Skoti, cikáni, židé, somálci ... - SMÍŠEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy - Skoti, cikáni, židé, somálci ...

Trpaslíček cestuje E-mail
Přijde trpaslíček do ameriky: "Já jsem malý trpaslíček, mám růžový kyblíček a vykradu vás." Přijde do Číny a spustí: "Já jsem malý trpaslíček, mám růžový kyblíček a vykradu vás." Přijde do Česka: "Já jsem malý trpaslíček a kdepak mám  - kyblíček?"
Vtip poslal(a) kolomaz   
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Mačkání citrónů E-mail
Jeden pařížský číšník dostal cenu mistra světa v mačkání citrónů. Jednoho dne, když akorát vymačkával poslední kapky z citronu, mu řekl jeden zákazník:
 "Vsadím se o pětset eur, že jsem lepší než vy." "Platí," souhlasil číšník. Muž vezme citron mezi ukazováček a palec a vymačká ještě půl skleničky. "To jsem z toho jelen. Vy budete asi kolega?" diví se číšník. "Ale co vás napadá, já jsem daňový výběrčí."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 116
SlabéVynikající 
Absolutní lež? E-mail
Cigán studuje při zaměstnání.
Vtip poslal(a) XXXL   
Hodnocení čtenářů: / 182
SlabéVynikající 
Kouzelný koberec E-mail
Turecký turista vyklepává z okna v Tatrách koberec. Jde kolem bača a povídá: "Copak, Aladine, nestartuje?"
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 196
SlabéVynikající 
Sněžný muž E-mail
Vysoko v horách sedí dva hrůzostrašní Yetti a ohryzávají lidskou nohu. Mladší yetti se ptá: "Tatí a proč se skrýváme před lidma, když je nakonec sežereme? A tatí, proč je pořád přepadáváme zezadu, když nám stejně nikdy neuniknou?" Starší Yetti si důkladně olízne prsty a říká: "Víš synku to je proto, že chutnají líp neposraný...."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 67
SlabéVynikající 
V Severní Koreji E-mail
Chang Man Yong vyrazí jednoho dne na ryby a má štěstí. S povznesenou náladou se vrátí domů a ukazuje ženě úlovek: Podívej na ni. Dáme si jí dnes smaženou?" "Nemám olej na smažení," odtuší žena. "Tak jí uvaříme," navrhuje muž. "Nemáme hrnec! "Tak jí ugrilujeme." "Nemáme ani dříví!" Dopálený Chang Man Yong jde zpátky k řece a hodí rybu do vody. Ryba celá šťastná vystrčí hlavičku z vln a radostně zvolá: "Ať žije generál Kim Čong-il!
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 50
SlabéVynikající 
Nesportovní chování E-mail
Rusové poslali telegram Čechům po vítězství českého národního hokejového mužstva nad ruským: Jste dobrý hokejový tým STOP. Byli jste rovnocenným soupeřem STOP. Gratulujeme STOP. Ropa STOP. Zemní plyn STOP.
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 66
SlabéVynikající 
Čína ve vesmíru E-mail
Na Marsu přistáli američtí kosmonauti a prochází se pustou a hornatou krajinou. Náhle spatří ve skalách nějakou postavu. Přijdou k ní blíž a k svému úžasu zjistí, že je to Číňan. "Jak jste se sem dostal?" ptají se udiveně. "Vypouštěli jsme do kosmu svoji první raketu," vysvětluje Číňan, "dvacet tisíc nás natahovalo ten prak a jediný já jsem se na povel start zapomněl pustit..."
Vtip přidal(a) Administrator   
Hodnocení čtenářů: / 29
SlabéVynikající 
<< Začátek < Předešlé Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další Vtipy > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 802
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist