Vtipy - SMͩEK

Vtipy

advert_sky.png, 0 kB

Vtipy

Je tu? E-mail
Na loi umírá starý id. Z posledních sil se ptá: "Je tu má vrná ena, Rebeka?" "Ano, mui." "A má milovaná dcera?" "Ano, tatínku. "A je tu i mj syn?" ""Ano, ote." "A kdo je teda ve kšeft?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 18
SlabVynikajc 
Pepek to chpe E-mail
Ve škole vysvtluje paní uitelka dtem jaký je rozdíl mezi nehodou a neštstím. Pepíek se pihlásí a ekne: "Kdy ztratím ákovskou kníku je to nehoda, kdy jí najde tatínek je to naštstí."
Vtip poslal(a) Anonymous   
Hodnocen ten: / 32
SlabVynikajc 
est let E-mail
Chlubí se jeden druhému: "já jsem šest rok nepil, nekouil a nechodil za holkama." "Co ti bylo?" "Nic. A pak jsem zaal chodit do školy."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 16
SlabVynikajc 
V 15ti letech E-mail
Táta íká synovi: "Tak chlape, u je ti 15, je na ase, abychom si trochu popovídali o sexu." Syn: "Tak fajn, tati, co chceš vdt?"
Vtip poslal(a) anonymous123456789   
Hodnocen ten: / 34
SlabVynikajc 
Krsn chlapeek E-mail
"To je ale krásný chlapeek!" lichotí paní novopeené mamince. "Ty krásné kudrny, to má asi po tatínkovi, e?" "Já ani nevím, on ml tenkrát epici."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 9
SlabVynikajc 
est id E-mail
Šest id zmnilo pohled lidí na svt: Mojíš ekl: "Vše je zákon." Jeíš pravil: "Vše je láska." Marx prohlásil: "Vše je boj." Rothschild: "Vše je na prodej." Freud tvrdil: "Vše je v sexu." A Enstein vypoítal: "Vše je relativní."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 14
SlabVynikajc 
Prvn krde E-mail
Povídá ena mui: "Tomu snad ani neuvíš, dneska si náš kluk »vydlal« svoje první peníze." "A jak to udlal?" "Prodal Tvoje hodinky."
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 36
SlabVynikajc 
Nov dvka E-mail
Baví se dva poítaoví nadšenci: "Tak jsem vera potkal jednu slenu. Pišli jsme dom a pak jsem ji nahou posadil na stl hned vedle mého nového netebooku.." "Nekecej, ty máš novej notebook?"
Vtip pidal(a) Smek   
Hodnocen ten: / 18
SlabVynikajc 
<< Zatek < Pedel Vtipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dal Vtipy > Konec >>

Vsledky 41 - 48 z 4000
advert_bottom.png, 0 kB


Copyright 2005 - 2007. All rights reserved.
TOPlist